کجاست دفترچه درمانی رزمندگان معسر؟!

دفترچه درمانی رزمندگان معسر

حسینی در خصوص دفترچه درمانی رزمندگان معسر متذکر شد: وزارت دفاع و نیروهای مسلح و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طبق قانون موظف به صدور دفترچه درمانی برای رزمندگان معسر هستند و در جلسه مشترکی که اخیرا” برگزار شد، این موضوع دوباره مورد تاکید قرار گرفت.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه وزارت بهداشت اعلام کرده بود که هر ایرانی فاقد دفترچه درمانی زیر پوشش طرح بیمه همگانی سلامت خواهد بود، یادآور شد: بیمه ایثارگران با سایر اقشار تفاوت دارد و طبق قانون و توافق انجام شده وزارت دفاع وظیفه دارد که نسبت به صدور دفترچه رزمندگان معسر اقدام کند.

حسینی با انتقاد از تاخیر هشت ماه وزارت دفاع در صدور دفترچه درمانی به رزمندگان معسر تصریح کرد:متاسفانه تا به امروز علی رغم گذشت هشت ماه از سال، وزارت دفاع نسبت به صدور دفترچه درمانی اقدامی به عمل نیاورده و به نوعی هم تخلف کرده است.

پس کجاست این دفترچه بیمه درمانی ما رزمندگان تا بتوانیم درد خود را مداوا کنیم؟؟؟ چرا مسئولین با گذشت ۲۸سال از پایان جنگ ایران و عراق هنوز که هنوزه در پله اول مشکلات درجا می زنیم؟؟؟دیدگاهها بسته شده است.