مراسم ویژه هیئت زوار الزهرا (س) گرامیداشت حماسه آزادسازی حلب

 

در این مراسم که با حضور خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد، پس از قرائت قاری ممتاز،سعید ملکی، روایتگری یکی از رزمندگان جبهه مقاومت و شعرخوانی پرشور نوجوان محمدمهدی احمدی؛ احمد بابایی به شعرخوانی پرداخت. برنامه بعدی، مداحی ذاکر اهل بیت علیهم السلام حاج امیر عباسی بود.

در ادامه این مراسم از خانواده های ۷ شهید مدافع حریم اهل بیت علیهم‌السلام توسط جناب آقای مداحی، مدیر ستادمرکزی هیات رزمندگان اسلام، و حجت الاسلام حاج احمد پناهیان، مدیر نوجوانان و جوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام تقدیر بعمل آمد.

در پایان حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در سخنانی با تأکید بر جایگاه رفیع شهدای مدافع حرم، آیه ۱۶۹ سوره آل عمران «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ» را پاسخ خدای متعال به منافقان و طعنه زنان خواند و افزود: امروز خیلی بیشتر از زمان جنگ به خانواده های شهدای مدافع حریم اهل بیت ع طعنه زده می شود. ایشان با اشاره به آیات قبل از این آیه گفت: خدای متعال در این آیات با لحنی حاکی از عصبانیت جواب این افراد را داده است.

همچنین ایشان با اشاره به بخشنامه یکی از ارگانها مبنی بر ممنوعیت بر زمین انداختن و آتش زدن پرچم همه کشورها به جز اسرائیل، اظهار داشت: شما بعد از ۳۸ سال به این نتیجه رسیده اید که ما اشتباه کردیم که پرچم آمریکا را آتش زدیم؟! چه کسانی به شما مشاوره می دهند؟! آن هم در زمانی که در خود نیویورک در اعتراض به سیاستهای حکومت، پرچم آمریکا را آتش می زنند!

ایشان افزودند: مردم کاری به شما ندارند و گوش آنها فقط به دهان رهبرشان است که با چشمانی تیزبین تمام وقایع را رصد می کنند و اگر قرار بود آتش زدن پرچم آمریکا کاری اشتباه باشد، حتما ایشان در طول این سالها تذکر می دادند.

گفتنی است شرکت کنندگان در هیات نیز گهگاه به شعار «مرگ بر آمریکا» بیانات حجت الاسلام پناهیان را تأیید می کردند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *