حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند

حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند

، همزمان با سالروز حماسه ۲۲ دی ماه دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در اطراف جزیره فارسی خلیج فارس مراسم ویژه‌ای در مصلی جمعه بوشهر برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که  خانواده معظم شهدا، رزمندگان، فرمانده‌های نیروهای مسلح، مسئولان لشکری و کشوری حضور داشتند جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دستگیری تفنگداران آمریکا نشان دهنده یک شجاعت سیاسی در عمل نظامی است  اظهار داشت: این حماسه که در بستر خلیج فارس شکل گرفت نشان دهنده یک شجاعت سیاسی در عمل نظامی است.

سردار حسین سلامی با بیان اینکه پیامدهای سیاسی و راهبردی حماسه دستگیری متجاوزان آمریکایی بسیار وسیع و جهانی است تصریح کرد: این حماسه نشان دهنده اراده ملت ایران برای دفاع از ارزش‌ها و منافع اهداف خویش است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدام یاد شده را حماسه‌ای جاودان لقب دادند افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقدام شجاعانه در دستگیری تفنگداران آمریکا را عملی به هنگام و حماسه‌ای جاودان لقب دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان از جنگ تا فتنه انگیزی و تفرقه افکنی  و انزوای سیاسی و ایجاد ارعاب و ترور هر چه توانسته‌اند انجام داده‌اند افزود: نتیجه این ترفندها و توطئه‌ها قدرت ملت ایران هزاران کیلومتر فراتر از مرزها، انرژی‌های جهان اسلام را به هم گره زد و دشمنان را در رسیدن به اهداف شان ناکام کرد.

سردار سلامی با بیان اینکه از رسوخ تفکرات غرب گرایانه به فضای سیاسی اجتماعی کشور جلوگیری می‌شود گفت: در پی تحقق این مهم هستیم که مسلمانان مستقل و آزاد و آباد و مقتدر و ایمن زندگی کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب‌های مردمی متکی بر رهبران غیر الهی شکست خوردند خاطر نشان کرد: ما راههای تجربه شده و شکست خورده را انتخاب نمی‌کنیم ملت ما در صحنه هستند و به قله‌های بزرگ می‌اندیشند و فاتح این قله‌ها هستند.

امام جمعه بوشهر نیز با بیان اینکه  ایران اسلامی از هیچ قدرتی هراس ندارد گفت: حماسه بزرگ نیروی دریای سپاه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس به تمام جهان نشان داد که دست خدا و تدبیر الهی بالاتر از همه تدبیرها و دست‌هاست و نشان داد ایران اسلامی از هیچ ابرقدرتی هراس ندارد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه ایران اسلامی در نهایت اقتدار به سر می‌برد تصریح کرد:  با حماسه نیروی دریایی سپاه در ۲۲ دی سال قبل روند تقویت نظام روز افزودن شده و اکنون نظام اسلامی ایران در نهایت اقتدار به سر می‌برد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حماسه ۲۲ دی ماه نیروی دریایی سپاه را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: حماسه دستگیری تفنگداران نیروی دریایی آمریکا کار خدا بود که به دست پاسداران نیروی دریایی سپاه به برگ زرین تاریخ جهان اسلام و ایران تبدیل شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نیز با گرامیداشت سالروز حماسه دریادلان نیروی دریایی سپاه در دستگیری متجاوزان آمریکایی گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس کاری خدایی بود.

سردار علی رزمجو با اشاره به شکسته شدن هیمنه پوشالی آمریکا در خلیج فارس افزود: حماسه رئیسعلی دلواری و شهید نادر مهدوی در درگیری رو در رو با استکبار جهانی در خلیج فارس در ۲۲ دی ۹۴ بار دیگر تکرار شد و هیمنه این قدرتهای پوشالی یکبار دیگر در هم شکست.

در این مراسم ضمن رونمایی برای ساخت سریال مردان نادر تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر از حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *