جمع‌آوری ۲ هزار وصیت‌نامه شهدا در کرمان

جمع‌آوری ۲ هزار وصیت‌نامه شهدا در کرمان

سردار محمدرضا حسنی‌سعدی صبح امروز در آیین تجدید میثاق اصحاب رسانه با آرمان‌های شهدا به مناسبت ۲۱ دی ماه روز تشکیل بسیج رسانه در محل گلزار شهدا اظهار داشت: نورپردازی گلزار شهدای کرمان توسط برق شمال استان انجام می‌شود.

وی بیان داشت: پیام، پیام‌رسان و مخاطب از اضلاع اصلی ماموریت اصحاب رسانه است و انگیزه حرف نخست را برای اصحاب رسانه می‌زند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ادامه داد: شهید طایی یکی از شهدای اصحاب رسانه استان کرمان است که تحصیل‌کرده آمریکا بود و نشریه جهاد را منتشر می‌کرد و در زمینه‌های مختلف از جمله تهیه مطلب، طراحی، چاپ و توزیع نشریه با انگیزه و انرژی حضور داشت.

حسنی‌سعدی افزود: پیام اصحاب رسانه، پیام اسلام، پیام ابلاغی پیامبر اسلام (ص)، فرمایشات امام و رهبری، روایات، آیات قرآن، وصایای شهدا و ارزش‌هاست.

وی از تمام انسان‌هایی که فطرت خداجویی دارند به‌عنوان مخاطبان اصحاب رسانه نام برد و اضافه کرد: این هنر اصحاب رسانه است که به چه‌نحوی پیام را به مخاطبان برسانند.

این یادگار دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه پیام باید از طریق رشته‌های مختلف هنری به مخاطبان ارائه شود، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ارائه پیام‌ها به وسیله هنر تاکید دارند.

حسنی‌سعدی ابراز داشت: ۲ هزار وصیت‌نامه شهدا در کرمان جمع‌آوری شده است که بدون استثنا در تمام این وصیت‌نامه ها بر حمایت از ولایت و رهبری تاکید کرده‌اند.

وی عنوان کرد: ۵۰ میلیون ایرانی از شبکه تلگرام استفاده می‌کنند و هر ایرانی به طور متوسط در ۱۳ کانال عضویت دارد و کانال‌های تلگرامی ایرانی ۱.۵ میلیون مطلب منتشر می‌کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان بیان داشت: ۱۷۰ هزار کانال توسط ایرانیان راه‌اندازی شده است و ۱۱ هزار کانال افزون بر ۵ هزار نفر عضو دارد و هفت کانال بیش از یک میلیون نفر مخاطب را جذب کرده‌اند.

حسنی‌سعدی با اشاره به اینکه ۳۹ درصد محتوای کانال‌ها طنز و مطالب غیراخلاقی است، ابراز داشت: ۶۰ هزار کانال خوراک مسموم ارائه می‌دهند بنابراین باید وارد این فضا شویم و برنامه‌های فرهنگی را ارائه کنیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *