هدیه ازدواج بنیاد به فرزندان ایثارگران

س – سلام خسته نباشید من فرزند جانباز ۳۰ درصد هستم و به تازگی ازدواج کرده ام، دیروز برای هدیه ازدواج به بنیاد مراجعه کردم، گفتن فقط به فرزندان بالای ۵۰ درصد تعلق میگیره، و من وقتی قانون رو دیدم، اسمی از درصد نیاورده است،
ایا هدیه ازدواج به من تعلق میگیرد؟
از چه راهی اقدام کنم؟ چون مسئول بنیاد به من گفت به شما تعلق نمیگیرد.
با سپاس فراوان

ج- برابر ماده ۴۹ قانون جامع برداخت هدیه ازدواج به جانبازان و فرزندان آنان که تحت پوشش هیچ دستگاهی نیستند بدون در نظر گرفتن درصد با بنیاد شهید و امور ایثارگران است که مبلغ آن هر ساله دو برابر مبلغی است که به کارکنان دولت و فرزندان آنان پرداخت می شود. شما باید از طریق کمیسیون ماده ۱۶ و با طرح شکایت این حق را پیگیری کنید و در صورت عدم تحقق حقوق قانونی به دیوان عدالت اداری شکایت کنید..

 


12 دیدگاه برای “هدیه ازدواج بنیاد به فرزندان ایثارگران
  1. قانون رو بنگرید.به فرزند جانباز ۵ % هدیه ازدواج میدن.بعد به خواهر شهید که برادرش شهید شده و پدرم نداره نمیدن.واقعا شرم کنید از خودتون.

  2. سلام ما برای هدیه ازدواج اقدام کردیم .ولی گفتند بودجه نیومده .معلوم هست این بودجه کی قراره بیاد که ماروی این پول حساب کنیم یا .
    البته حق دارود بو جه نداشته باشند خداروشکر این مسولین ما نیازشون از ما بیشتره .ما به این چندرقاض راضیم ولی اونا نه اونا به میلیاردی راضی هستند

  3. سلام من پدرم جانباز بوده و سهمیه جانبازان دارن ما از خدمات درمانی بیمه ایران مربوط به جانبازان استفاده میکنیم میخوام بدونم آیا بعد از ازدواج سهمیه خدمات درمانی من که زیر نظر بنیاد جانبازان هست حذف میشه

  4. سلام بنده اول مهر ۹۶ استخدام اموزش پرورش شدم و فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم . آیا برای دریافت فوق العاده شغل باید شخصا پیگیری کنم یا خود اموزش پرورش فوق العاده شغل رو بهم میده؟؟؟
    سوال دیگرم این هست که من به تازگی ازدواج کردم برای دریافت هدیه ازدواج به چه صورت باید اقدام کنم؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *