هدیه ازدواج بنیاد به فرزندان ایثارگران

هدیه ازدواج بنیاد به فرزندان ایثارگران

س – سلام خسته نباشید من فرزند جانباز ۳۰ درصد هستم و به تازگی ازدواج کرده ام، دیروز برای هدیه ازدواج به بنیاد مراجعه کردم، گفتن فقط به فرزندان بالای ۵۰ درصد تعلق میگیره، و من وقتی قانون رو دیدم، اسمی از درصد نیاورده است،
ایا هدیه ازدواج به من تعلق میگیرد؟
از چه راهی اقدام کنم؟ چون مسئول بنیاد به من گفت به شما تعلق نمیگیرد
با سپاس فراوان

ج- برابر ماده ۴۹ قانون جامع برداخت هدیه ازدواج به جانبازان و فرزندان آنان که تحت پوشش هیچ دستگاهی نیستند بدون در نظر گرفتن درصد با بنیاد شهید و امور ایثارگران است که مبلغ آن هر ساله دو برابر مبلغی است که به کارکنان دولت و فرزندان آنان پرداخت می شود. شما باید از طریق کمیسیون ماده ۱۶ و با طرح شکایت این حق را پیگیری کنید و در صورت عدم تحقق حقوق قانونی به دیوان عدالت اداری شکایت کنید..



پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *