نه از گرمای خوزستان می ترسیم و نه از سرمای شدید غرب

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین
فرازي از وصيت نامه شهيد روحانی عباسعلی فلاح نوش آبادی
ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم »
اگر یاری کنید خدا را ، یاری خواهد کرد شما را و قدم هایتان را ثابت خواهد داشت .
با سلام و درود بر رهبر انقلاب امام خمینی . بر حسب وظیفه ای که بر گردنم نهاده شده با شما ملّت همیشه مقاوم و همیشه در سنگر سخن می گویم .
– اماما ! تو را از راه دور کربلای خونین خوزستان می نگرم که سر به سجده گذاشته ای و از خدایت و امام زمانت کمک می گیری .
– اماما ! با این لب های ناقابل خود از کربلای خوزستان تا مدینة جماران بر این صورت مبارک و مطهرت بوسه می زنم .
– ای امّت شهید پرور و قهرمان ! شما هم باید امام را بنگرید که چگونه خالصانه با خدایش راز و نیاز می کند . شما بنگرید امامی را که در نیمه های شب از خواب گرانش می بُرد و با معبودش سخن می گوید . باید از امامتان درس بگیرید ، حتّی از گشودن لب های چون غنچة نوگل برای سخن گفتن و همة مسائل دیگر .
– همیشه پیرو او باشید و تنها او برای شما الگو باشد . همیشه این را در مدّنظر خود قرار دهید . اطیعوالله و اطیعوالرّسول و اولی الامر منکم » . زیرا که ولایت فقیه است که شما را چنان ساخته است که بعد از انقلاب در راه اسلام ، چنان ایثارگر شده اید که با همین ایثارتان دشمن را ضربه ای وارد سازید تا نای برخاستن را نداشته باشد و ولایت فقیه بود که ما را به این سرزمین های گرم خوزستان و سرد غرب در زمستان کشانیده است و همواره به امریکا و شوروی و ایادی مزدورشان اعلام می داریم که ما نه از گرمای خوزستان می ترسیم و نه از سرمای شدید غرب و تا آخرین قطرة خون خود ایستاده ایم .
– ولی تو ای مادر ! اگر خداوند شهادت را نصیبم کرد ، نباید ناامید گردی که از قطرات خون من بر زمین خونین کربلای خوزستان ریخته شده ، بدان که از این قطره ها ، لاله هایی می رویَد که از رویش این لاله ها ، درخت تنومند اسلام که مدّت زیادی است ، خشک و تشنه لب مانده از این خون آبیاری می شود و جان تازه ای به خود می گیرد .
– مادر عزیزم ! تو باید از این نظر افتخار کنی که توانسته ای بعد از چندین سال زندگانی ، فرزندی تحویل جامعه اسلامی دهی که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کند و باید افتخار کنی که نقش زن در جامعة اسلامی را خوب ایفا کرده ای و خوشحال باشی که زحمات پی در پی در مورد من بیهوده نبوده است . سرت را بالا بگیر .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *