داستان اسارت معصومه‌آباد از رادیو تهران روایت می‌شود

«مهدی مجنونی» تهیه کننده برنامه «مرز پرگهر» از بازخوانی نوشته‌های دوران جنگ در رادیو تهران خبر داد و اظهار داشت: با توجه به ضرورت اشاعه و گسترش فرهنگ دفاع مقدس، اشعار و دست نوشته‌های عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس در برنامه مرز پرگهر بازخوانی می‌شود. امروز از ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه کتاب «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد معرفی و بازخوانی خواهد شد.

«من زنده‌ام» روایت دختری ۱۷ ساله است که حالا نماینده مردم تهران در شورای شهر شده است. معصومه آباد بیش از چهل ماه در اسارتگاه رژیم بعث محبوس بوده‌ است. بعد از آزادی و بازگشت به وطن در تشرفش به حج تصمیم می‌گیرد که برای حفظ میراث گران‌بهای هشت سال دفاع مقدس دست به قلم شود و نتیجه کار او کتابی ۵۵۰ صفحه‌ای است که در هشت فصل، خود روایت روزهای زندگیش از کودکی تا زمان آزادیش از اسارت را جای داده است.

مجنونی، مهم‌ترین هدف این برنامه را بازخوانی رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: علاوه بر خوانش داستان، وصیت‌‌نامه و نامه‌های رزمندگان، کتاب‌هایی که در حوزه ادبیات دفاع مقدس منتشر شده نیز در این برنامه معرفی خواهد شد.

ادبیات دفاع مقدس با بازخوانی اشعار و داستان‌های هشت سال جنگ تحمیلی در برنامه «مرز پرگهر» از رادیو تهران بازخوانی می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *