نشر شاهد وصیتنامه کامل شهدای کشور را منتشر می‌کند

 

حجت الاسلام سید حسن موذنی در بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با حضور در غرفه نشر شاهد، ضمن تقدیر از دست‌اندارکاران نشر شاهد در ارائه کتب تخصصی حوزه ایثار و شهادت افزود: اهمیت انتشار کتب حوزه ایثار و شهادت روز بروز در جامعه بیشتر نمود پیدا می‌کند و شکوفایی در این عرصه به رشد فرهنگ عمومی کشور و درهمه ابعاد اجتماعی و حتی امنیت ملی منتج می‌شود.

وی تاکید کرد؛ فلسفه ایجاد نشر شاهد و حضور غرفه ما در نمایشگاه بین‌المللی کتاب نشر اندیشه و افکار شهدا است. شهدای دانش‌آموز، دانشجو، طلبه و روحانی ما افکار واندیشه‌های اسلام ناب و امام (ره)، آیت‌الله طالقانی پرورش فکری یافتند و رهسپار جبهه‌های دفاع از اسلام و انقلاب شدند و امروزجامعه ما نیازمند دریافت اندیشه و پیام شهداست.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: هم اکنون کمیسیون انتشارات فعال شده و از همه نظرات کارشناسی در نشر شاهد استفاده می‌کند. وصیتنامه شهدا نمایه‌گذاری موضوعی شده و بخش‌هایی هم منتشر شده، سایت‌های فرهنگی بنیاد شهید فعال شده‌اند و مجموعه کتاب وصیتنامه کامل شهدا را بصورت سراسری در سطح کشور با مشارکت استانداری‌ها منتشر می‌کنیم.

ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *