تا می‌توانید با منافقین و غرب‌زدگان مبارزه کنید

 

امروز بیستم اردیبهشت‌ماه ۹۶ است که همزمان با این تاریخ، ۱۰ نفر از شهدای سبک‌بال و پرستوهای عاشق استان مرکزی به نام‌های شهیدان غلامحسین احمدی، اسماعیل اسماعیلیون، مهدی بیاتی، حسن سرآبادانی تفرشی، عباس سلطانی، رحمان‌علی سلیمی، علی‌اکبر سهامی، حیدر غریبی، شمس‌الله نصیری و سیدرضا میرجمالی متولد شدند.

 مروری کوتاه بر زندگی سیدرضا میرجمالی
 
بیست روز از اردیبهشت بهاری سال ۱۳۳۶ می‌گذشت که سید رضا در شهرستان اراک قدم به جهان هستی گذاشت.

با شروع جنگ تحمیلی رسالت خود را در این دید که در میدان نبرد حضور یافته و با دشمن متجاوز به پیکار بپردازد.

سرانجام درمسیر عمل به دستورات الهی و جهاد در راه خداوند در بیست و هشتم مردادماه سال ۱۳۶۱ درحالی که در عملیات رمضان حضور داشت در منطقه سردشت به مقام شهادت نائل آمد و برای همیشه جاودانه گردید.

فرازهایی از وصیتنامه شهید میرجمالی:
امیدوارم پدر و مادر عزیزم مرا ببخشند که نمی‌توانستم نزد شما باشم چون حرف امام و ولی امرم را باید گوش می‌کردم و هرچه سریعتر به جبهه نبرد حق علیه باطل اعزام می‌شدم.

تا آنجا که می‌توانید با منافقین و غرب‌زدگان و بی‌حجاب‌ها مبارزه کنید چون در این منطقه که ما هستیم به خدا زبانم یاری توضیح دادن آنرا ندارد که وجب به وجب آن خون هر رزمنده‌ای ریخته تا این منطقه را از دست بیگانگان نجات داده‌اند هر کس که می‌خواهد بداند واقعاً در جبهه‌های جنوب چه می‌گذرد باید خود شاهد و ناظر کارهای خدایی باشد.

شما می‌دانید من چه می‌گویم، دوست داشتم که عضو سپاه و با لباس سپاه به جبهه عازم می‌شدم ولی فرصت نبود. ان‌شاءالله من برگشتم حتماً به عضویت درخواهم آمد. سلام مرا به یک یک بچه‌های پایگاه پنجم مسجد محمدی برسانید و بگویید جنگ را فراموش نکنند.

دفاع مقدسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *