صبر و استقامت آزادگان به ایران اسلامی آبرو بخشید

صبر و استقامت آزادگان به ایران اسلامی آبرو بخشید

رئیس بنیاد اراک گفت : صبر و استقامت آزادگان به ایران اسلامی آبرو بخشید.

مرتضی انصاریفر در حاشیه مراسم ضیافت خانواده های آزادگان متوفی گفت : بى‌شک سال‏ها محرومیت این سروقامتان تاریخ باعث شد که آنان امروز بیش از هر فرد دیگرى در مسیر سبز موفقیت گام بردارند و الگو، اسوه و افتخار میهن خویش باشند.
وی افزود: آزادگان ذخیره بزرگ الهى و یک ثروت عظیم انسانى هستند که در دست دشمن غصب‏شده بودند و خداى متعال آنها را به ملّت و به این کشور اسلامى برگرداند.
رئیس بنیاد در جمع صمیمی خانواده های آزادگان متوفی بیان کرد: آزادگان جوانى و زندگى باطراوت دوران شباب را در راه خدا دادند و با خدا معامله کردند. صبر و استقامت شما، به اسلام آبرو بخشید و شما خانواده های گرامی با صبر خود اسلام را روسفید کردید و به نظام و جمهورى اسلامى آبرو دادید.
انصاریفردر پایان یادى هم از سرور آزادگان، مرحوم حجت‏الاسلام والمسلمین ابوترابى کرد که به‏عنوان مرشد اردوگاه‏ها نقشى کلیدى در وحدت و انسجام آزادگان، روحیه‏بخشى و تحمل سختى‏ها داشتند و به ۴۰ هزار آزاده ایرانى درس حماسه و غیرت دادند.
گفتنی است روز دوشنبه ۲۰ شهریور ۹۶ مراسم ضیافت خانواده های آزادگان متوفی با حضور رئیس بنیاد و خانواده های آزادگان در باغک شازند برگزار گردید.

 

ایثار

 دیدگاهها بسته شده است.