شرکت امین توان آفرین ساز

۳۷۵میلیارد تومان سهام ارزشمند و سوده ده در قالب سهم به بازنشستگان ،مستمری بگیران و وظیفه بگیران تحت پوشش سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح واگذار می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در تاریخ ۱۴/۸/۹۲ برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد:۷۵ میلیارد تومان سهام ارزشمند بابت مطالبات ناشی از قانون مدیریت خدمات کشوری و پاداش خدمت بازنشستگان قبل از سال ۷۹ ۲۰۰ میلیارد تومان به اعضای صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح به ازای مبلغ اندوخته آنان و ۱۰۰ میلیارد تومان در راستای توانمندسازی پیشکسوتان وخانواده های آنان با اقساط ۱۰ ماهه به آنان واگذار می شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی بابیان اینکه پیشکسوتان با مراجعه به سایت سازمان تأمین اجتماعی نیورهای مسلح (WWW.esata.ir) و دفاتر خدمات الکترونیک در سراسر کشور می توانند ثبت نام کنند و اوراق سهام خود را دریافت کنند، خاطر نشان کرد: ارزش نسبتی هر سهم واگذار شده به بازنشستگان ۱۰۰۰ ریال  است.

وی از پرداخت سود تضمینی ۲۰ درصدی به سهامداران خبر داد و بیان کرد: پیشکسوتان با گذشت ۳ ماه ازدریافت اوراق سهام می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور سهام را به قیمت روز خرید و فروش کنند.

مدیرعامل ساتا اظهار داشت: واگذاری سهام به بازنشستگان و ساماندهی آن احتیاج به زیر     ساخت های لازم داشته و این امر با تشکیل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح و فعالیت های مسئولین و کارکنان موسسه تحقق یافت.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی یادآور شد: بابت مطالبات ناشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال ۷۹ و قانون مدیریت خدمات کشوری به ترتیب ۴۵۰ میلیارد تومان و هزار و۶۰۰ میلیارد تومان به بازنشستگان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ هزار فرزند بیکار در بین خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد اظهار داشت:یکی از فعالیت ساتا طرح جامعه توانمندسازی است که با واگذاری وام های توانمندسازی و ایجاد بسترهای اشتغالزایی فرزندان می توانیم در راستای تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها گام برداریم

مدیرعامل ساتا با اشاره به اینکه ماهانه مبلغ ۵۰ هزار ریال از حقوق بازنشستگان جهت عضویت در صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح کسر می شود بیان کرد:این صندوق علاوه بر .واگذاری سهام به بازنشستگان در راستای پرداخت وام های مهیشتی به افراد عضو صندوق و وام توانمند سازی به پیشکسوتان به منظور اشتغالزایی آنان و فرزندانشان فعالیت می کند که در این خصوص تاکنون  ۱۴۰ میلیارد تومان وام معیشتی و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان وام توانمندسازی به پیشکسوتان و خانواده آنان پرداخت شده است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی با بیان اینکه هدف عمده فعالیت های اقتصادی ساتا تقویت و توسعه بنیه صندوق بازنشستگی نیورهای مسلح خدمات ارائه شده به جامعه هدف و توانمندسازی و اشتغالزایی بازنشستگان و فرزندان آنان است در خصوص نحوه فعالیت های بخش اقتصادی ساتا ،اظهار داشت :عمده فعالیت های بخش اقتصادی ساتا از طریق شرکت سرمایه گذاری غدیر در هشت محور نفت و گاز ،ساختمان ،سیمان ،مالی و تجاری ،آی تی،فولاد،حمل و نقل و صنایع دریایی انجام می شود و همچنین شرکت سرمایه گذاری ساتا نیز در حوزه نفت و گاز ساختمان و دیگر زمینه ها فعالیت خود را انجام می دهد.

وی در خصوص ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا بیان کرد:سیاست هایی چون دانش محوری ،نوآوری ،مشارکت محوری ،مشتری مداری،چابک سازی و حذف تصدی گری ار جمله ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی تأکید کرد:ارائه خدمات در ساتا بر اساس اصل مشارکت آحاد جامعه هدف تحقق یافته و می یابد .

مدیرعامل ساتا نظام تأمین اجتماعی را انجام فعالیت های بیمه ای ،حمایتی و امدادی با رعایت مسادل اعتقادی و شرعی این جامعه عنوان و تصریح کرد:

تأمین نیازهای درمانی خانواده بزرگ ۵ میلیون نفری تحت پوشش سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و خدمات و تسهیلات معیشتی ،حمایتی و بیمه ۶۵۰ هزار سرپرست خانواده و افراد تحت تکفل آنان مأموریت اصلی ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی از تشکیل نهادهای فرعی و اصلی ساتا در ۵ لایه در راستای توسعه شبکه های غیر حاکمیتی خبر داد و بیان کرد:سازمان بیمه خدمات درمانی ،بازنشستگی و بیمه نیروهای مسلح و شرکت سرمایه گذاری ساتا جزء نهادهای اصلی سازمان و ادارات کل استانی و شهرستانی در ۱۱۰ نقطه در سراسر کشور ،موسسات ساتا(حمایت و امداد،سروش منزلت،تأمین و توسعه خدمات رفاهی نوید،پارس تأمین نوید رایانه ،ایثارگران و حمایت از رزمندگان ،پژوهش و تحقیقات ،اطلاع رسانی و صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بازنشستگان نیروهای مسلح)،دفاتر خدمات الکترونیک ساتا و شعب و نمایندگیهای شرکت بیمه کوثر در هزار نقطه در سراسر کشور جزء نهادهای فرعی و لایه های ساتا محسوب می شود.

وی افزود:شرکت های بیمه کوثر و سرمایه گذاری غدیر جزء حوزه های نفوذی ساتا محسوب    می شوند که سازمان را در راستای دستیابی به مأموریت هایش مساعدت می کنند.

وی همچنین به ارائه گزارش عملکرد سازمان در حوزه های مختلف پرداخت و گفت: سال گذشته در بخش مسکن ۴۸۰ میلیارد تومان وام با تسهیلات بانکی توسط صندوق تعاون مسکن و سرمایه گذاری  به بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت کردیم. تاکنون ۱۲ هزار واحد مسکونی ساخته شده یا در حال ساخت است و ۶۳۹۱ واحد به بازنشستگان واگذار شده و بقیه در حال تحویل است و پیش‌بینی می‌کنیم که حداکثر تا پایان ماه آینده، ۲۳۶۱ واحد دیگر به افراد واگذار شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در ادامه به اجرای طرح منزلت بازنشستگان نیروهای مسلح در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: در این طرح تمامی خدمات رفاهی، حقوقی و مصرف بازنشستگان مکانیزه می‌شود. در حال حاضر این طرح به صورت پایلوت در ۱۵ استان کشور اجرایی شده و تا پایان امسال پس از رفع اشکال توسط بانک عامل، بازنشستگان در سراسر کشور از کارت منزلت برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل ساتا همچنین به کارت سلامت الکترونیک اشاره کرد و گفت: مراحل اجرای این طرح عملیاتی شده و از آغاز سال ۹۳، کارت الکترونیکی درمان جایگزین دفترچه‌های خدمات درمانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بنا بر قانون مصوب مجلس در سال ۹۱ هزینه ۱۰۰ درصدی درمان جانبازان بالای ۷۰ درصد توسط بنیاد شهید و زیر ۷۰ درصد توسط سازمان‌های مربوطه تقبل می‌شد، اظهار کرد: هم اکنون نیز برای خود جانبازان زیر ۷۰ درصد کلیه هزینه‌های درمان رایگان است و قرار است در سال آینده بسته خدمتی برای خانواده‌های آنها تعریف شود که همانند فرد جانباز ۱۰۰ درصد هزینه‌های درمانشان رایگان شود.

وی همچنین افزود: بنابراین امیدواریم در سال ۹۳ هزینه‌های درمان خانواده تحت تکفل جانبازان زیر ۷۰ درصد را به صورت ۱۰۰ درصدی تحت پوشش قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه در شش ماهه اول سال ۴۹ میلیارد تومان غرامت از طریق این سازمان به بیمه‌ها پرداخت شده است، گفت: تا پایان سال پرداخت غرامت بیمه‌ها به ۱۰۰ میلیارد تومان می‌رسد و قصد داریم در این زمینه ۴۰۰ میلیارد تومان نیز خدمات ارائه دهیم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی همچنین از افزایش میزان غرامت فوت بازنشستگان از سقف سه به ۲۵ میلیون تومان خبر داد و عنوان کرد: تا پیش از این تنها برای زیر سن ۷۰ سال غرامت فوت پرداخت می‌شد اما هم اکنون این موضوع به بالای ۷۰ سال نیز تسری پیدا کرده

وی با اشاره به اینکه در ۱۰ سال گذشته ۱۵۰ هزار پرونده خسارت بیمه‌ای پرداخت شده است، گفت: مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان در ۱۰ سال گذشته مربوط به خسارت بیمه‌ای این پرونده‌ها بوده است.

وی افزود:‌ در سال ۹۲ برای ۶۵۰۰ پرونده شاغلین ۱۶ میلیارد تومان و برای ۴۴۰۰ پرونده بازنشستگان ۱۷ میلیارد تومان خسارت بیمه‌ای پرداخت شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، سالانه به طور میانگین ۱۰۰ میلیارد تومان برای شاغلین و بازنشستگان خسارت درمان پرداخت می‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی به افزایش نرخ فزاینده خدمات سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح از سال ۸۲ اشاره کرد و گفت: خدمات ارائه شده توسط این سازمان در سال ۸۹، ۲۵۰ میلیارد تومان، در سال ۹۱، ۳۲۰ میلیارد تومان و در سال ۹۲ حداقل ۳۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که از محل سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه خدمات مجموعا ۱۴۵۷ میلیارد تومان به بازنشستگان خدمت ارئه شده است، گفت:‌ در حوزه خدمات درمانی نیز ۱۷۰۰ میلیارد تومان خدمت به بازنشستگان ارائه شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه ۲۹۰ هزار نفر بابت پاداش قبل از سال ۷۹ مطالبات دریافت کرده‌اند، گفت: میزان این مطالبات به ۴۵۰ میلیارد تومان پرداختی رسیده است. در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری نیز به ۴۰۰ هزار نفر از افراد تحت شمول ۱۶۰۰ میلیارد تومان مطالبه پرداخت شده است.

وی در مورد طرح برون سپاری خدمات از طریق نهادهای فرعی نیز خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین فعالیت‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح که سبب رضایت مندی بسیار بالایی در جامعه هدف می‌شود، طرح برون سپاری خدمات است که در این رابطه قبلا جامعه تحت پوشش مان می‌توانستند به ۱۱۰ نقطه مراجعه کنند اما هم اکنون می‌توانند از حدود ۱۰۰۰ دفتر خدمات الکترونیک در سطح کشور بهره مند شوند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در ادامه به طرح کرامت به عنوان نظام نوین بازنشستگان نیروهای مسلح اشاره و بیان کرد: این طرح بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه است و در آستانه تقدیم به دولت از طریق ستاد کل نیروهای مسلح است، چرا که نیاز به مصوبه مجلس دارد.

وی در مورد این طرح ادامه داد: این طرح سبب خودکفایی صندوق‌های بازنشستگی نیروهای مسلح شده، وابستگی از دولت را قطع می‌کند و مهمتر از همه اینکه بر مبنای حقوق پرداخت شده نیست بلکه بر مبنای کسور دریافتی است و ضمانت را برای حقوق بازنشستگان ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اگر نرخ رشد حقوق را سالانه ۱۰ درصد در نظر بگیریم در سال ۱۴۰۴ میزان حقوق پرداختی‌مان ۴۰ هزار میلیارد تومان و در سال ۱۴۱۷، ۶۰ هزار میلیارد تومان می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه ۳۰۰ هزار فرزند بیکار در بین بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد، اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های مهم صندوق‌های بازنشستگی طرح جامع توانمندسازی است که با واگذاری سهام در راستای اشتغالزایی فرزندان طراحی می‌شود و سبب تقویت بنیه اقتصادی صندوق‌ها و توسعه خدمات آنها می‌شود.

به گفته سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در برخی از کشورها ۸۰ درصد دارایی‌های کشور در اختیار صندوق‌های بازنشستگی است که در آمریکا نیز این رقم معادل ۵۵ درصد است، بنابراین صندوق‌های بازنشستگی باید زیرساخت‌های خود را فراهم کرده و خصوصی پروری را افزایش دهند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در مورد حوزه گردشگری در این سازمان نیز خاطر نشان کرد: ۲۰ مرکز گردشگری در سطح کشور داریم و در راستای طراحی موسسات خدمات رفاهی در سال جاری ۱۰۰ میلیارد تومان برای این موضوع بودجه در نظر گرفته‌ایم.

وی در مورد میزان بدهی‌های دولت به این سازمان نیز تصریح کرد: دولت دو نوع بدهی به این صندوق دارد که بدهی اول مربوط به مطالبات افراد است که حدود ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌شود و بدهی دیگر در ارتباط با بازسازی صندوق‌ها و خودکفایی آنهاست.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی ادامه داد:‌ در دو سال گذشته هیچ رقمی در ارتباط با بدهی‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به این سازمان پرداخت نشده، هرچند در سال جاری رقمی معادل ۴۰۰۰ میلیارد تومان را برای صندوق‌های بازنشستگی در نظر گرفته‌اند که از این میزان رقمی را نیز به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اختصاص می‌دهند.


104 دیدگاه برای “شرکت امین توان آفرین ساز
 1. سید فرید اقاسید طاهر مهر ۲۹, ۱۳۹۶ در ۰۰:۲۸ -

  باسلام من فرزند شهید وازاده هستم ۵سال تو نوبت سهمیه استخدامی هستم .ولی خبری نیست .وبیکارم زن وبچه دارم ایا به بنده حقوق پرداخت میشود به عنوان بیکاری.یاخیر

 2. سلام یه سوال من فرزند بازنشسته نیرو های مسلح هستم ایا  بورسیه برای کارشناسی ارشد داخل کشور داریم ؟لطفا مرا را هنمایی  کنید  برام ایمیل کنید جواب رو

  • فرج الله احمدی خواه فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۷ -

   با سلام. من تا کنون. وام معیشتی 50000000ریالی را دریافت نکردم. و برای هزینه دانشگاه بچه هایم بسیار نیازمند هستم. و بچه هام بدلیل. نداشتن پول شهریه در اتحانات پایان ترم بدلی پرداخت نکردن شهریه نمی تومن در امتحانات پایان ترم شرکت کنند. لطفا مشکلم را حل کنید. واقعا طرح تکریم از باز نشستگان و جانبازان را نباید عملی کنید یا فقط روی کاغذ و بخشنامه های بایگانی شده و تبلیغات  راه حل ای مقوله هست.تلفن 09161114662 _کد بازنشستگی 3302145610800

 3. اسماعیل میلاد اسفند ۹, ۱۳۹۴ در ۰۲:۲۰ -

  تمام همکارانم  وام معشیتی  5000000 دریافت کردند نوبت من که شد گفتند دیگر از وام خبری نیست آنهم با لحن بد حال  خواهشمندم سال 95 وام مرا پرداخت کنید که شدیدا بخاطر جهیزیه دخترم نیازمندم  متشکرم

 4. یکی از ضعفهای سایت شما اینه که قیمت سهام و تغییرات اون نشون داده نمیشه…یک قیمت پایه صد تومن برای هر سهم منتشر شده که اونم برای چندساله پیشه…من میخوام بدونم سهامم الان چند می ارزه

 5. امیر حیدری پناه دی ۱۰, ۱۳۹۴ در ۰۳:۳۴ -

  با سلام ، سهامی که به اجبار واگذار شود و از اساس نامه آن به سهامداران داده نشود و نیز درون تشکیلاتی مسیولین آن را  انتخاب کنند ،  هرچه حساب کتاب می کنی  به نتیجه ای نمی رسی که چه مبلغ از شما گرفته شده و نیز از حقوق تان کسر خواهد شد ، آیا کسی و یا کسانی در صورت عدم سود دهی سهام پاسخ گو خواهد بود یا نه ، و….

 6. سيد اكبر فدايي جٍترودي مهر ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۳ -

  سلام من ٥٩٨٥ سهم دارم وبركَه سهامم رو دريافت كردم آيا از لحاظ قانوني سهام من به ثبت رسيده است من  شماره ثبت سهامم را ميخواهم باتشكر شماره موبايلم ٠٩١٣١٩٥٧٤٠٦

  • پایگاه اطلاع رسانی آزادگان ایران مهر ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۴:۴۰ - Author

   سلام
   سهام امین توان به ثبت رسیده ولی شرکت مذکور جهت ورود به بورس در تلاش است تا سهام و قیمت به اثبات برسد.
   در خصوص شماره ثبت باید از طریق دفاتر دولت الکترونیک اقدام کنید.

 7. الله مراد موسوی قره حسنی شهریور ۱۶, ۱۳۹۴ در ۱۵:۳۵ -

  سلام مدت یک سال ثبت نام کردم ولی
   تا  به حال  هیچ مبلغی به حساب نیامده

 8. سلام به همه دوستان ایثارگر 
  من سهام امین توان افرین ساز به نعداد 4637 دارم و میخوام  بفروشم شماره بنده 09374258855
  با تشکر

 9. علي نظر غلامي مرداد ۸, ۱۳۹۴ در ۱۷:۵۱ -

  سلام-من 4310 سهم دارم مي خوام بدونم قابل فروش هست -وقيمت كلش چقدر مي شه لطفا به ايميلم جواب بديد-وكجا بفروشم

 10. سلام همکاران قدیمی وپیشکسوتان گرامی اینطور که بوش مياد هیچ کس جوابگو نیست  خودتان به زحمت نیاندازید متشکرم

 11. محمدحسین جعفری تیر ۳۱, ۱۳۹۴ در ۲۰:۴۹ -

  سلام. من بازنشسته سال 88 نیروهای مسلح هستم   ودر دادن  تعداد سهام   داده شده  اشتباه  رخ  داده  وده ها  نامه  وتماس  گرفتم  وجوابی  نشنیدم   شماره  تماس  09109081640  خواهش  میکمن  رسیدگی  بفرمایید .

 12. درسال 93 که با پرداخت وام توانمند سازی خودتان را شدیدا ضایع وخراب کردید درسال 94 که اوضاع هرثانیه بدوبدتر میشه خدا عالمه

 13. سبزعلی رضایی آبان ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۴ -

  سلام وقت بخیر
  من برگ سهام دائم رو تقریبا ۳ ماهی میشه گرفتم. حالا میخوام بفروشم. میخواستم ببینم آیا الان میتونم بفروشم یا نه ؟ارزش هر سهم الآن چه قدره؟
  سوال دومم اینه که اگه آخرای برج بفروشم بازم پولش آخر همون ماهی که فوختم میاد تو حسابم یا میره واسه ماه بعدش؟
  با تشکر

  • فرج الله احمدی خواه فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۳ -

   باسلام و سته نباشید.1_بنده تعداد 5538سهم امین توان آفرین را سال 92خریدم و تاکنون سهم حق تقدم آن برای سال 92 به من ندیدند. لطفا  وضعیت این سهم حق تقدم من را مشخص کنید و نتیجه را به من اطلاع دهید. 
   2_لطفا بفرمایید تکلیف سهام عدالت چی شده. من فقط زمان ثبت نام یک برگه از کانون باز نشانگان سپاه خوزستان یک برگه به نام خودم و بچه هم گرفرفتم. و تا بحال بابت این سهام هیچ سودی دریافت نکردم. واصله نميدانم به کجا مراجعه کنم و چه مقدار سهم به من داند و این سهام مربوط به چه شرکتی هست. و برگه سهام را  تا کنون دریافت نکردم.کد پرسنلی من 3300214561080 _تلفن 09161114662. ضمنا از رهنمایی شما تشکر میکنم. و منتظر پاسخ میباشم

 14. سید ولی اله میران آبان ۱۵, ۱۳۹۳ در ۲۱:۵۲ -

  باسلام پس ازبرگ سهام اصلی حقوق سهام بچه طریقی وکی بحساب واریز میشود یا ازکجا چه جور مطلع شویم

  • باسلام لطفا وضعییت سهام کوثر خریداری شده ما ماه ها میگذرد اصل برگ سهام وسود ان و سود سهام امین و عدالت همگان واین جانب 09128721080 کد ملی را 4899563175

 15. سلام شرکت یا سازمانی که حتی جوابگوی تلفناش نیست پس چه حرفی برای گفتن داره .فقط تبلیغ کرد که سهام بده و ماهی 100 تومانم از فیش کسر کنه اونم فقط با وعده و وعید خدارو خوش نمیاد

 16. باسلام وتشكراينجانب مستمري بگيرودانشجوي مقطع دكتري وفاقدشغل هستم. ازاينكه يادي ازخانواده هاي تحت پوشش درزمينه اشتغال ميشه جاي قدرداني داره..موضوع بعدي ابنكه ميشه راهنمايي بفرماييدكه برگه هاي سهام كجاخريدوفروش ميشه وقيمت اونهابه چه صورته…وسوال دوم اينكه پاسخ سوالات مطرح شده روكجاميونيم ببينيم…ممنون

 17. احمد نادرزاده شهریور ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱۶:۴۳ -

  با سلام وخسته نباشیدسردار محترم بنده سال 88 بیش از موعد تقاضای بازنشستکی نمودم بعلت خصومت شخصی فرمانده منطقه انتظامی1- مزایای شقلی وی را کاهش داده2- مدرک کارشناسی در حین خدمت گرفتم متاسفانه در سایت کارگزینی عمل شده 3-5سال ارفاق سنواتی خدمتی به من تعلق نگرفته 4- دارای 2 سال منطقه عملیاتی دارم از مزایایش استفاده نمیکنم گزارشی در اینخصوص ناجا داده متاسفانه تا کنون نتیجه ای حاصل نگردیده است خواهش مند است فیش حقوقی اینجانب را بازنگری ونتیجه را امر به ابلاغ فرمایید اجرکم عندالله

 18. سلام بر شیر مردان سپاه اسلام .بنده بازنشسته عقیدتی هستم از کسانی که بعد از بازنشتگی خودشان را حقیر کرده ودر سازمانها وادارات دولتی کار میکنند تنفر دارم .چون باعث حقارت خودشان میشوند.یا علی ما باید خودمان کارفرما باشیم

 19. سید محمد جواد موسوی یگانه شهریور ۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۵ -

  با سلام و احترام چرا به نامه ها پاسخ نمی دهید؟اگر بدینگونه است چرا این قسمت را در نظر گرفته اید؟

 20. سید محمد جواد موسوی یگانه مرداد ۲۹, ۱۳۹۳ در ۲۲:۵۰ -

  بسمه تعالی
  با سلام و احترام
  احتراما اینجانب سید محمد جواد موسوی یگانه سال 59 به مدت 5 سال به عضویت بسیج ویژه در شهرستان مسجدسلیمان ونزدیک به یک سال در جبهه های حق علیه باطل خوزستان فعالیت داشته تا سال 87 پاسدار رسمی بوده در تاریخ 9/8/1387مفتخر به بازنشستگی از سپاه شده، لذا از آنجاییکه 32 سال مستاجر بوده در پروژه الهیه مسکن استان خوزستان شهراهواز ثبت نام نموده به امید اینکه پاداش پایان کار و مرخصیها و حق و حقوق خود را گرفته در این راه صرف نمایم متاسفانه از سال 87 مطالبات و معوقات اینجانب پرداخت نشده است و حقیر با داشتن سه دختر دانشجو که همگی در دانشگاه آزاد درس خوانده و می خوانند و لیسانسه بیکار نیز می باشند در شرایط مالی بسیار سختی بسر می بریم و اقساط پروژه مسکن اینجانب نیزبه تعویق افتاده است و بیم آن دارم بواسطه تعهدی که در این پروژه داده ام از آخرین فرصتی که در زمینه تهیه مسکن برای خود وخانواده ام دارم محروم شوم لذا از آن مقام محترم تقاضای عاجل دارم محض رضای خدا به یاری ما آماده و ما را از این نگرانی و پریشانی نجات دهید، چندین بار به تهران آمده ولی نتیجه ای حاصل نشده در تهران برادران مسئول قول پرداخت حق و حقوقم را داده اند ولی تا کنون اجرایی نشده و ما هنوز چشم انتظار پرداخت این مبلغ پول هستیم هرچند که این مقدار پول سال 87 شاید ارزشی داشت ولی با این نرخ تورم نمیدانم چه بگویم و این براداران عزیز چه زمانی میخواهند مشکل ما را که واقعاٌ در تنگنای اقتصادی بسر می بریم درک کنند؟ضمناٌ از آنجاییکه پیر و مریض ناتوان شده ام و مانند سابق نمی توانم امورات خانواده ام را بگذرانم و فرزند ذکوری نیز ندارم که در این راستا مرا یاری دهد اگر امکان دارد یکی از فرزندانم که همگی دختر و لیسانس بیکار می باشند را لطف کرده جایی معرفی نمایید تا به کاری مشغول گردد، بلکه کمی از مشکلات اقتصادی ما حل شود .
  قبلاٌ از لطف،توجه وعنایت جنابعالی کمال تشکر را دارم
  من ا…التوفیق فی امورکم
  ارادتمند شما
  سید محمد جواد موسوی یگانه
  خدا نگهدارتان باشد.

 21. حسن اسلامی مقدم مرداد ۲۸, ۱۳۹۳ در ۰۸:۵۶ -

  سردارپاسدار حسین دقیقی
  اینجانب جزءنیروهای مسلح می باشم که دارای بیماری خاص و پرونده مربوطه در سازمان هستم و از جایی که جانباز می باشم و برابر مصوب مجلس شورای اسلامی و بیانات حضرتعالی در تاریخ آذر ماه سال 92 به کد خبر 2094 اعلام نمودید که هزینه های درمانی جانبازان زیر 75٪ بصورت 100٪ پرداخت شود اما ایکونه نیست بطورمثال من در ماه 99 مرتبه انسولین تزریق می کنم و برای هر تزریق میبایستی یک نی دل مصرف نمایم اما باتوجه به موارد من سازمان فقط هزینه 10 نی دل را متقبل می شود و می گوید این چیزی است که تعریف شده واین موضوع بین من که جانبازم و یک فرد عادی هیچ فرقی نیست خواهشمندم این مشکل جانبازان نیروهای مسلح را در خصوص پرداخت هزینه ها راحل نمایید

 22. سلام وقت بخیر
  من برگ سهام دائم رو تقریبا 3 ماهی میشه گرفتم. حالا میخوام بفروشم. میخواستم ببینم آیا الان میتونم بفروشم یا نه ؟
  سوال دومم اینه که اگه آخرای برج بفروشم بازم پولش آخر همون ماهی که فوختم میاد تو حسابم یا میره واسه ماه بعدش؟
  مرسی

 23. سلام.سهامیکه واگذار شده مبلغیست که 10یا بیشتر سال است از بازنشسته کسر شده و مبلغیکه سال 84 از من کسر شده سازمان با ان معامله کرده و تا امروز که برگه سهام بما واگذار شده ارزش معامله سازمان حداقل 20 برابر شده اما مبلغیکه از ما کسر شده 20 برابر ارزش خود را از دست داده است.فردا از محل انباشت این مبالغ دوتان و اشنایان خود را وام و اشتغال میدهند و عملا ما 80 درصد بازنشستگان نردبان ترقی عده ایی معدود شده ایم.اما در مورد این حق ایثارگری هیچی معلوم نیست بنده خدایی 120 ماه عمر جوانی خود را در سومار دشت عباس و طلائیه گذراند اما خبری از حق ایثارگری نشد.و مبالغیکه در زمستان 92 اضافه شد اطلاع رسانی نشد یکی 15 هزار تومان و یکی 350 هزار تومان برای چی بخاطر چی معلوم نشد اما فکر کنم بخاطر یارانه بود که مبالغ بالای 1800000 تومان یارانه نگیرند که با اضافه نمودن این مبلغ میخواستند تعداد زیادیرا از دریافت یارانه با پرداخت 15 هزار تومان محروم نمایند.

 24. سیده فاطمه موسوی یگانه مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ در ۲۰:۲۱ -

  با سلام و احترام اینجانب سیده فاطمه موسوی یگانه فرزند پاسدار و رزمنده بازنشسته سید محمد جواد هستم پدرم درسال 87 بازنشسته شده ولی از ان تاریخ تاکنون پاداش پایان کار و مطالبات بازنشستگیش پرداخت نشده بعلت نیاز مبرمی که به این پول داریم تقاضای رسیدگی دارم.ضمنا بسیجی فعال و لیسانس زبان وادبیات فارسی دارم وبیکار می باشم و از این مسله در رنج و عذاب هستم زیرا با تمامی تلاشی که پدر پیرم انجام می دهند قادر به تامین نیازهای ما که همه دختر هستیم نمی باشند.خواستار همکاری و خدمت در این مرز و بوم میباشم لطفا رسیدگی نمایید.ضمنا نمیدانم چرا کاری برای ما انجام نمی دهند ما 30 سال است که مستاجرهستیم و تمام امیدمان به این مبلغ پول بود که متاسفانه معلوم نیست به چه دلیل این همه سال طول کشیده و پرداختش نمی کنند.با تشکر از شما
  با سپاس فراوان امیدوارم رسیدگی نمایید .

 25. سلام و عرض ادب
  میخواستم درباره قیمت سهام و نحوه دریافت سود سهام عدالت (شرکت امین توان افرین ساز ) بیشتر بدونم و اینکه اگر بخواهیم بصورت روزانه قیمت انرا پیگیری کنیم باید چه کنیم ؟

 26. جناب آقای دقیقی
  سلام
  همانطورکه مطلع هستید کسانی که درآمدزیر 1800000تومان دارند طبق آماربانک مرکزی زیرخط فقرقراردارندوشمامی دانیدکه چنددرصدازبازنشستگان زیرمجموعه سازمان تامین اجتمایی زیراین مبلغ حقوق دریافت می کنند.ماامیدواریم گامهای شمادرراستای افزایش حقوق باشد.طرح توانمندسازی خوب است به شرطی که بازنشستگان اکنون مشکلی نداشته باشندوبه فکر سرمایه گذاری باشند.اکنون باید طرحی به نام بقاء برای زندگی وخانواده مطرح می شدتا کانون خانواده گرم شود.

 27. سلام.همسرم3سال پیش فوت کرده ایا میتوانم سهام وراث را ازطریق محکومیت قطعی وراث بگیرم چون وکالت ندارم؟

 28. الهام خوشبازان تیر ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۰ -

  با سلام و عرض ادب
  من فرزند بازنشسته نیرو مسلح دارای مدارک کاردانی و کارشناسی و دانشجو ارشد و اشنا با سیستم رایانه خواستار همکاری و خدمت در این مرز و بوم میباشم لطفا رسیدگی نمایید.
  با سپاس فراوان

 29. قدرت اله زارع تیر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۸ -

  با سلام . من سهام شرکت امین توان رادارم .گفته اندبرای سهامی که داریم بایدنوبت بگیریم. منظورچیست؟ازکجا وبه چه صورت؟

 30. قلخانی از همدان تیر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۰۱:۰۴ -

  سردار دقیقی ضمن سلام و تشکر از اینکه به فکر بازنشستگان هستید امیدوارم که راست باشد من جانباز و بازنشسته هستم با هزاران مشکل معیشتی و سه فرزند لیسانس وفئق لیسانس بیکار دارم امیدوارم که با یک تلفن به بنده دلم راخوش کنید که حرفهایی دارم باید به خود شما بگویم وسلام

 31. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودجه همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 32. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 33. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطفا” مارا ازبیکاری نجات دهید
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 34. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 35. بسمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با 30سال تجربه(ع) هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.

 36. سلام
  روشن بفرمایید ایا همین برگه با اعنبار سه ماه که توسط دفاتر الکترونیک ساتا صادر شده، کافیست یا اینکه باید تبدیل به برگه دائم شود؟اگر جواب مثبت است به جه شکل ؟مسلما از طریق اینترنت بهتر خواهد بود. با سپاس . باقری

 37. ولی اله اعتصامی فر تیر ۱۰, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۰ -

  باسلام.سوال من سوال خیلی ازاین دوستان هست چه جوری جواب بگیریم؟؟ ممنون..

 38. محمد دلاوری تیر ۹, ۱۳۹۳ در ۰۵:۰۴ -

  با سلام مجدد جهت گرفتن وام اشتغال فرزندان بازنشستگان از کجا باید اقدام کرد ومبلغ وام چقدر است باکمال تشکر.

 39. محمد دلاوری تیر ۹, ۱۳۹۳ در ۰۴:۵۴ -

  باسلام سهام شرکت در بازار بورس قابل خرید وفروش میباشد وارزش هر سهم. چقدر است .
  با تشکر از زحمات شما.

 40. با سلام
  اینجانب قصد خرید 2230 عدد سهام آن شرکت را دارم خواهشمندم نسبت به ارزش خرید هر سهم و اطلاعاتی در مورد نقل وانتقال و نحوه خرید قانونی آن در اختیار اینجانب قرار دهید
  با تشکر فراوان
  رحمتی

 41. باسلام میخواهم بدانم چرا بدون اجازه ومجوز هرماه مبلغ 500000ریال از حقوق اینجانب کسر مینمایید.بدین وسیله عدمشرکت در طرحهای توانمند سازی رااعلام مینمایم

 42. محمدرضامدرسی خالدی خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۵:۲۷ -

  باسلام وخسته نباشید 3- سئوال داشتم : 1- با توجه به اینکه سازمان تامین اجتمایی علاوه بر 25%افزایش حقوق مجددا 25% به بازنشتگان خود اضافه کرده شما در این راستا اقدامی ندارید. 2- باتوجه به افزایش حقوق چراهزینه نگهداری بیماران خاص افزایش نمیابد چون علاوه بر دارو هزینه های جانبی بسیاری بر ما تحمیل میشود که از تعهد بیمه خارج است وبایستی انهارا تدارک کنیم واین خود بخشی از هزینه معیشتی مارا کاهش داده در صورت امکان برای افزایش ان اقدام مقتضی بعمل اید. 3- دست اخربه این گروه نیز بسته های حمایتی تعلق گیرد. با تشکر.

 43. سلام مجدد:
  ببخشید ایا طرحی هست که فرزندان بازنشسته نیروهای مسلح بتونن کاراهای کار افرینی مثل کشاورزی کنن با کمک دولت ممنون از جوابتون لطفا راه نمای فرماید

 44. سلام :
  ما برگه اصلی سهامو دریافت کردیم چطوری محاسبه کنیم قیمت به روزشو کجای سایته گفاه شده که اینجاست زود بزارید دیگه دست دست نکنین لطفا ممنون

 45. سلام ، وقت شما بخیر :
  لطفا در مورد مفاهیم بکار برده شده در طرح عقیق ، ،نقره ای ، ، طلایی ، ، موسسه ، مثل، ، سهام جمع شونده و غیر جمع شونده ، ، مشارکتی و غیر مشارکتی و ،،،،،، توضیح دهید.متشکرم

 46. یعقوب قربانزاده خرداد ۲۱, ۱۳۹۳ در ۰۹:۴۸ -

  با عرض سلام/ بنده سوالات بالا را مطالعه کردم پاسخ سوالات عمومی در کجا ثبت میشود؟ سوال منهم این استکه آیا مبالغی که برای صندوق بازنشستگی کسر میشود جزو سهام محسوب خواهد شد یا صرفا برای وام است ؟از اردیبهشت ماه500000 ریال کسر شده البته میدانم اختیاری است

 47. با سلام. امیدوارم مشکل اشتغال فرزندانه کارکنان و باز نشستگان نیرو های مسلح حل شود تا مجبور نباشیم با مدرک حسابداری. تو یه شهر غریب و دور از خانواده کارگری کنیم

 48. اميد انستكه سرانجام قبل از رخت بربستن از اين دنيا اين رقم باقيمانده كه در حقيقت پس از چند دهه ارزش خود را از دست داده و تقريبا به هيچ تبديل شده بهر صورت پرداخت شود. و عليرغم وعده هاى عملى نشده قبلى پرونده اش مختومه و بار فكرى ان از باز نشستگان برداشته شود. انشاالله

 49. با سلام و خسته نباشید.
  چگونه می توانم از میزان سود تعلق گرفته به سهام خود با خبر شوم؟منتظر جوابتون هستم.
  باتشکر

 50. با سلام با توجه به سهامی که به اینجانب داده شده(م توان افرین)لذاطلب بنده بیش از این مقدار میباشد من برای دریافت این طلب مووقه به کجا مراجعه کنم با تشکر از زحمات شما

 51. با سلام برگه ی سهامی که در دست دارم موقت است می خواستم بدونم اصلش رو از کجا باید بگیرم و به کدوم اداره باید مراجعه کنم برای گرفتن برگه اصل سهام .
  و من یک پسر 40 ساله بیکار دارم

 52. با سلام و خسته نباشید!!!!
  ما4310سهام پتروشیمی مارون خریدیم!الانم به صورت موقته!الان 4ماه گذشته از خریدش!کی میخواد به صورته دایم بشه!شاید اصلن ما پولمونو بخایم!!!

 53. با سلام
  در تاریخ 92/10/18 کپی برگه سهام خود را دریافت کردم
  ممتاسفانه اصل سند سهام را دریافت نکردم.در بیانیه گفته شده که مبلغ توانمند سازی طی ده ماه کم میشود اما مبلغ پنج هراز تومان مدت سه سال است که هر ماه از حقوق این جانب کسر میشود
  جهت اطلاع

 54. سلام
  لطفا”ترتیبی اتخاذ شود درصورت ایجاد کار برای فرزندان بازنشسته که بامدارک کارشناسی ارشد
  چشم به حقوق پدر بازنشسته دارد وچاره ای ندارند آیا ااین جوانان درایران اسلامی حق حیات وتشکیل زندگی ندارند
  درصورت اقدام موثر ونیاز شرکتها از این جوانها استفاده شود
  درحد ممکن از اطلاع رسانی پیامکی همانند ادارات دیگر راه اندازی شود ممنون میشویم

 55. من درتاریخ 1392/11/1 برگ سهام موقت دریافت کرده ام که نوشته سه ماه اعتبار دارد ،تاریخ انقضای برگ سهام موقت 1393/2/1 است ،اکنون باید چکاری انجام بدهم که برگ اسهام دائمی خود را دریافت کنم . باتشکر

 56. سوالی در مورد افزایش حقوق که در بهمن و اسفند ماه به اکثر بازنشستگان اضافه شده متغییر وبه عده ای اضافه نشده هیچ مرجعی وجود ندارد جهت جواب دادن درمورد حقوقی به کانون مراجعه میکنی جوابگو نیست بقیه هم همینطور لطف کنید بگید برای چی اضافه شده ومسول جوابگوی حقوقی بازنشستگان کجاست

 57. سید محمد حسینی نیا فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ در ۰۸:۰۵ -

  بسمه تعالی
  اینجانب برکه سهام موقت خود را ر تاریخ14/09/1392 دریافت نمودم. برکه اصلی سهام را از کجا بایددریافت کنم؟ در ضمن 20 در صد سود حاصله چه کونه پرداخت می شود. درضمن 1 فرزند بی کار بالای 30 سال دارم. با تشکر

 58. با سلام
  سهام کدوم شرکتو میتونیم بفروشیم ؟ شرکت امین توان آفرین ساز یا شرکتی که توی بورسه (که میگن مثل اینکه پتروشیمی مارونه ) ؟
  اگر شرکت امین توان آفرین سازه قیمت روزش چنده ؟
  ممنون از پاسخ گویی شما

 59. باسلام وعرض ادب واحترام جهت خرید سهام مارون به کدام سایت مراجعه نمایم چون چندبار به دفاترالکترونیک مراجعه نمودم سیستم قطع بود وموفق نشدم.باتشک

 60. داشتم دلقي و صد عيب مرا ميبوشاند خرقه رهن مي مطرب شدو زنار بماند زنار هم نمانده دااااااااد

 61. لطفا قیمت فروش سهام ا ن شرکترا که ساتا به بازنشسگان داده است را در بازار مرقوم فرمایید

 62. مهدی شیرین پور اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۰ -

  باسلام و تحیات ، افتخار می کنم که از دوستان و همکاران قدیمی سردار دقیقی ( کردستان) هستم و آرزوی دیدار ایشان را دارم که متأسفانه تاکنون این توفیق و سعادت از من سلب شده است .ارادتمند قدیمی – 11/12/92 تهران

 63. سید حسن قهاری بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ در ۱۴:۵۸ -

  با سلام خدمت جناب سردار دقیقی اینجاب بازنشسته شرکت سهامی باطریسازی نیرو میباشم . می خواستم بدانم که اصل سهام را که دریافت خواهیم کرد ودر ضمن فکری به حال فرزندان تحصیل کرده بازنشسته بفرمایید.با تشکر و قدر دانی از زحمات بیدریغ شما سردار محترم پاینده و سلامت باشید.

 64. علیرضا ضغیری بهمن ۲۰, ۱۳۹۲ در ۰۶:۵۷ -

  سلام سردار دقیقی وفقکم الله تعالی من فرزند باسدار بازنشسته تنها فرزند خانواده هستم در حل حاضر دانشجوی رشته کارشناسی مکانیک در شرف اتمام می باشم هر جا برای اشتغال مراجعه نمودم متاسفانه موفق نشدم از شما سردار دلیر ومحترم به فکر اشتغال فرزندان ویادکاران هشت سال دفاع مقدس باسداران جان برکف باشید در صورت امکان در وزارت دفاع استخدام کنید باتشکر

 65. بسمه تعالی
  سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای حسین دقیقی.
  باسلام وعرض ادب واحترام
  لازم می دانم به عرض جنابعالی برسانم که خیل عظیمی از باز نشستگان نیروهای مسلح وهمچنین ایثارگران وجانبازان عزیز باز نشسته وفرزندان آنها نیاز به کار وفعالیت دارند وخانه بودن برای آنها مانند سم است .
  برای نمونه خود این جانب (حسن خزائی) جانباز باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع) هستم که هم توانایی کار کردن دارم و هم نیاز به درآمد آن .
  زیرا دو فرزند در خانه دارم یکی دختر که دانشجوی مشغول به تحصیل در دانشگاه ازاد ،رشته مهندسی برق و الکترونیک است.
  ودیگری دانش اموز سال اول دبیرستان .
  همانطور که خود بخوبی واقفید هزینه تحصیلات وشهریه آنان با حقوق باز نشسگی ام همخوانی ندارد.
  در شرایطی که خودم کارشناس ارشد برنامه و بودجه باسی سال تجربه ومتخصص در امور اداری مالی و مدیریتی هستم.
  متأسفانه هرچه تلاش کردم کار مناسبی نتوانستم پیدا کنم.
  لذا خواهشمند است اگر مقدور است در این زمینه مساعدت فرمائید تا با کار وفعالیت بیشتر هم در خدمت جانبازان وبازنشستگان محترم نیروهای مسلح باشم .
  وهم اینکه از این طریق فرزندانم را حمایت کنم برای آینده کشور عزیزمان ایران اسلامی.
  بی صبرانه منظر پاسخ ومساعدت شما هستم .
  وسلام علی من تبع الهدا

 66. جواد بیژن فر بهمن ۴, ۱۳۹۲ در ۲۱:۳۸ -

  با سلام
  مادر بنده مستمری بگیر ارتش بوده و پدرم 13 ساله فوت کرده اند ایشان مستاجر و فاقد مسکن میباشند و فرزند تحت تکفل دارند لطفا درباره واگذاری مسکن راهنمایی بفرمایید ضمن اینکه قیمت واقعی سهام ایشان چقدر میباش(هر سهم )

 67. سلام. سردار دقیقی دلاور. خواستم اشاره به موضوع ایثارگری و حق منتسب به ایثاری اشاره ی داشته باشم . هرچی نباشه شما هم از جنس خودمایی و نمیخواهم به حاشیه برم ولی به فکر بچه های ایثارگر باشید

 68. باسلام.بنده فکرمیکنم ایجاداشتغال .وام معیشتی.وتوانمندسازی که شمافرموده اید فقط برای تهرانیها باشد.بنده جهت وام برای حل مشکل مسکن به کانون بازنشستگان سپاه اراک مراجعه کردم گفتنددرتوان مانیست.نامه برای بنده به کانون بازنشستگان سپاه تهران فرستادند.آنه نیز گفتند بودجه دناریم .پس این وامهاازآن کیست

 69. ابوالقاسم پورفرزین دی ۲۸, ۱۳۹۲ در ۲۰:۱۷ -

  نحوه دریافت سهام برای بازنشستگان نیروی مسلح چگونه است؟آیا سهام قبل خرید و فروش هست؟

 70. شمس اله احمدی دی ۱۶, ۱۳۹۲ در ۲۰:۲۴ -

  سلام علیکم .سردار برزگوار در مورد همه چیز فرمودی الی حق بازنشستگی ایثارگران . نکنه بزرگواری که خود از کسانی بوده که عمر و جوانی خود را در راه حق و حقیقت یعنی دفاع مقدس سپری کرده همچون بی دردان مرفع و کسانی که حتی بوی باروت به مشامشان نخوردو بشدت هم حتی با کلمه ایثارگری هم مخافند تا چه رسد به خود ایثارگران .سردار بزرگوار به این جمله امام (ره)که فرمودند اگر مسولین این بچه ها را فراموش کنند به آتش دوزخ الهی گرفتار خواهند شدکه انشااله توجه دارید.لطف کنید قلم تصمیم را بدست کلید بدستان سازمان منافقین ندهید. که بخدا انها با گفته های امام مخافند پس چرا بفکر ایثارگران نیستید .

 71. جناب سردار حقیفی بنده فرزندبازنشسته ^ساله بایک فرزندمستاجروبیکارم

 72. با سلام.ارزش تعداد 9211 سهم چقدر میشود؟در ضمن ما را در محاسبه و چگونگی ارزش سهام راهنمایی کنید؟

 73. ناصر یونس عراقی دی ۵, ۱۳۹۲ در ۲۲:۲۰ -

  از اطلاع رسانی شما خیلی ممنون.لطفا در مورد اشتغال فرزندان بازنشستگان اطلاع رسانی کنید

 74. علیرضا افراونده آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در ۱۸:۲۲ -

  با سلام
  من فرزند بازنشسته جانباز از کار افتاده بیمارستان بقیه الله عج / هیچی ندارم به جزء امید… امیدوارم کار همه بچه ها راه بیفته31 ساله بدون خونه ماشین پس انداز کار مناسب و مجرد

 75. مهدی اسکندریان آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در ۰۹:۵۷ -

  با سلام و تحیات حضرت حق تعالی
  در خصوص خرید فروش سهام شرکت امین توان آفرین ساز چند سئوال داشتم که ممنون می شوم اگر پاسخ دهید.
  1- بنده می توانم سهام سایر بازنشستگان رو برای خودم بخرم و مالکیت و سود 20 درصدی آن رو دریافت کنم؟
  خرید قانونی این سهام چگونه باید انجام گیرد تا بعداً مشکلی برای مالکیت و خرید و فروش و دریافت سود سهام بنده پیش نیایید؟
  2- ارزش واقعی و به روز سهام واگذار شده به بازنشستگان (سهام شرکت امین توان آفرین ساز) چند است
  3- سهام این شرکت قابل معامله در بازار بورس می باشد یا نه ؟

  با تشکر و امتنان
  مهدی اسکندریان

 76. حمید رضا اوجاقی آذر ۲۰, ۱۳۹۲ در ۰۷:۳۳ -

  سلام
  جناب سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی شما نیز داد بیکاری سر دادید. بنده با توانمندی بیکارم، و تاهل مدت 3 سال است بیکارم
  به بنده کار بدهید.

 77. حمید رضا اوجاقی آذر ۱۹, ۱۳۹۲ در ۲۲:۱۷ -

  سلام
  جناب سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی، شما نیز از اشتغال سخن راندید، با وجود توانمندی های متعدد بنده 3 سال است بیکارم، و متاهل و فرزند بازنشسته نیروهای مسلح
  به بنده کار بدهید.

 78. احمد نوری پور آذر ۹, ۱۳۹۲ در ۱۶:۴۱ -

  باسلام ارادت ودعاگویی ازاقدامات بجا وشایسته انجام شده تشکر وقدردانی کرده وباتجربه12ساله مدیریت نظارت وبازرسی و……..اماده اراییه خدمت درراستای اشتغال جوانان می باشم وخود فزندی دارم که خود کارشناس بیکار بوده وخنمش نیر دارای مریضی msام اس میباشد لذا باتمام توان از کار خدا پسندانه شما پشتیبانی وباتمام وجود درک میکنم وامید وارم موفق باشید خدا دراین راستا دلیل وراهنما باشد انشا ا

 79. امیر شعبانی آذر ۶, ۱۳۹۲ در ۱۶:۱۴ -

  با سلام با توجه به سهامی که به اینجانب داده شده(م توان افرین)لذاطلب بنده بیش از این مقدار میباشد من برای دریافت این طلب مووقه به کجا مراجعه کنم با تشکر از زحمات شما

 80. سلام
  یه سوالی دارم که جوابشو هیچ جا نمی تونم پیدا کنم
  بعد از 3 ماه که برگه سهام رسید به دستمون سهام کدوم شرکتو میتونیم بفروشیم ؟ شرکت امین توان آفرین ساز یا شرکتی که توی بورسه (که میگن مثل اینکه پتروشیمی مارونه ) ؟
  اگر شرکت امین توان آفرین سازه قیمت روزش چنده ؟