شرکت امین توان آفرین ساز

375میلیارد تومان سهام ارزشمند و سوده ده در قالب سهم به بازنشستگان ،مستمری بگیران و وظیفه بگیران تحت پوشش سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح واگذار می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه كه به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در تاریخ 14/8/92 برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد:75 میلیارد تومان سهام ارزشمند بابت مطالبات ناشی از قانون مدیریت خدمات کشوری و پاداش خدمت بازنشستگان قبل از سال 79 200 میلیارد تومان به اعضای صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح به ازای مبلغ اندوخته آنان و 100 میلیارد تومان در راستای توانمندسازی پیشکسوتان وخانواده های آنان با اقساط 10 ماهه به آنان واگذار می شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی بابیان اینکه پیشکسوتان با مراجعه به سایت سازمان تأمین اجتماعی نیورهای مسلح (WWW.esata.ir) و دفاتر خدمات الکترونیک در سراسر کشور می توانند ثبت نام کنند و اوراق سهام خود را دریافت کنند، خاطر نشان کرد: ارزش نسبتی هر سهم واگذار شده به بازنشستگان 1000 ریال  است.

وی از پرداخت سود تضمینی 20 درصدی به سهامداران خبر داد و بیان کرد: پیشکسوتان با گذشت 3 ماه ازدریافت اوراق سهام می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور سهام را به قیمت روز خرید و فروش کنند.

مدیرعامل ساتا اظهار داشت: واگذاری سهام به بازنشستگان و ساماندهی آن احتیاج به زیر     ساخت های لازم داشته و این امر با تشکیل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح و فعالیت های مسئولین و کارکنان موسسه تحقق یافت.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی یادآور شد: بابت مطالبات ناشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال 79 و قانون مدیریت خدمات کشوری به ترتیب 450 میلیارد تومان و هزار و600 میلیارد تومان به بازنشستگان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه 300 هزار فرزند بیکار در بین خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد اظهار داشت:یکی از فعالیت ساتا طرح جامعه توانمندسازی است که با واگذاری وام های توانمندسازی و ایجاد بسترهای اشتغالزایی فرزندان می توانیم در راستای تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها گام برداریم

مدیرعامل ساتا با اشاره به اینکه ماهانه مبلغ 50 هزار ریال از حقوق بازنشستگان جهت عضویت در صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح کسر می شود بیان کرد:این صندوق علاوه بر .واگذاری سهام به بازنشستگان در راستای پرداخت وام های مهیشتی به افراد عضو صندوق و وام توانمند سازی به پیشکسوتان به منظور اشتغالزایی آنان و فرزندانشان فعالیت می کند که در این خصوص تاکنون  140 میلیارد تومان وام معیشتی و بیش از 100 میلیارد تومان وام توانمندسازی به پیشکسوتان و خانواده آنان پرداخت شده است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی با بیان اینکه هدف عمده فعالیت های اقتصادی ساتا تقویت و توسعه بنیه صندوق بازنشستگی نیورهای مسلح خدمات ارائه شده به جامعه هدف و توانمندسازی و اشتغالزایی بازنشستگان و فرزندان آنان است در خصوص نحوه فعالیت های بخش اقتصادی ساتا ،اظهار داشت :عمده فعالیت های بخش اقتصادی ساتا از طریق شرکت سرمایه گذاری غدیر در هشت محور نفت و گاز ،ساختمان ،سیمان ،مالی و تجاری ،آی تی،فولاد،حمل و نقل و صنایع دریایی انجام می شود و همچنین شرکت سرمایه گذاری ساتا نیز در حوزه نفت و گاز ساختمان و دیگر زمینه ها فعالیت خود را انجام می دهد.

وی در خصوص ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا بیان کرد:سیاست هایی چون دانش محوری ،نوآوری ،مشارکت محوری ،مشتری مداری،چابک سازی و حذف تصدی گری ار جمله ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی تأکید کرد:ارائه خدمات در ساتا بر اساس اصل مشارکت آحاد جامعه هدف تحقق یافته و می یابد .

مدیرعامل ساتا نظام تأمین اجتماعی را انجام فعالیت های بیمه ای ،حمایتی و امدادی با رعایت مسادل اعتقادی و شرعی این جامعه عنوان و تصریح کرد:

تأمین نیازهای درمانی خانواده بزرگ 5 میلیون نفری تحت پوشش سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و خدمات و تسهیلات معیشتی ،حمایتی و بیمه 650 هزار سرپرست خانواده و افراد تحت تکفل آنان مأموریت اصلی ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی از تشکیل نهادهای فرعی و اصلی ساتا در 5 لایه در راستای توسعه شبکه های غیر حاکمیتی خبر داد و بیان کرد:سازمان بیمه خدمات درمانی ،بازنشستگی و بیمه نیروهای مسلح و شرکت سرمایه گذاری ساتا جزء نهادهای اصلی سازمان و ادارات کل استانی و شهرستانی در 110 نقطه در سراسر کشور ،موسسات ساتا(حمایت و امداد،سروش منزلت،تأمین و توسعه خدمات رفاهی نوید،پارس تأمین نوید رایانه ،ایثارگران و حمایت از رزمندگان ،پژوهش و تحقیقات ،اطلاع رسانی و صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بازنشستگان نیروهای مسلح)،دفاتر خدمات الکترونیک ساتا و شعب و نمایندگیهای شرکت بیمه کوثر در هزار نقطه در سراسر کشور جزء نهادهای فرعی و لایه های ساتا محسوب می شود.

وی افزود:شرکت های بیمه کوثر و سرمایه گذاری غدیر جزء حوزه های نفوذی ساتا محسوب    می شوند که سازمان را در راستای دستیابی به مأموریت هایش مساعدت می کنند.

وی همچنین به ارائه گزارش عملکرد سازمان در حوزه های مختلف پرداخت و گفت: سال گذشته در بخش مسكن 480 ميليارد تومان وام با تسهيلات بانكي توسط صندوق تعاون مسکن و سرمایه گذاری  به بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت کردیم. تاكنون 12 هزار واحد مسكوني ساخته شده يا در حال ساخت است و 6391 واحد به بازنشستگان واگذار شده و بقيه در حال تحويل است و پيش‌بيني مي‌كنيم كه حداكثر تا پايان ماه آينده، 2361 واحد ديگر به افراد واگذار شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي در ادامه به اجراي طرح منزلت بازنشستگان نيروهاي مسلح در سراسر كشور اشاره كرد و گفت: در اين طرح تمامي خدمات رفاهي، حقوقي و مصرف بازنشستگان مكانيزه مي‌شود. در حال حاضر اين طرح به صورت پايلوت در 15 استان كشور اجرايي شده و تا پايان امسال پس از رفع اشكال توسط بانك عامل، بازنشستگان در سراسر كشور از كارت منزلت برخوردار مي‌شوند.

مديرعامل ساتا همچنين به كارت سلامت الكترونيك اشاره كرد و گفت: مراحل اجراي اين طرح عملياتي شده و از آغاز سال 93، كارت الكترونيكي درمان جايگزين دفترچه‌هاي خدمات درماني مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه بنا بر قانون مصوب مجلس در سال 91 هزينه 100 درصدي درمان جانبازان بالاي 70 درصد توسط بنياد شهيد و زير 70 درصد توسط سازمان‌هاي مربوطه تقبل مي‌شد، اظهار كرد: هم اكنون نيز براي خود جانبازان زير 70 درصد كليه هزينه‌هاي درمان رايگان است و قرار است در سال آينده بسته خدمتي براي خانواده‌هاي آنها تعريف شود كه همانند فرد جانباز 100 درصد هزينه‌هاي درمانشان رايگان شود.

وي همچنین افزود: بنابراين اميدواريم در سال 93 هزينه‌هاي درمان خانواده تحت تكفل جانبازان زير 70 درصد را به صورت 100 درصدي تحت پوشش قرار دهيم.

مديرعامل سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح با بيان اينكه در شش ماهه اول سال 49 ميليارد تومان غرامت از طريق اين سازمان به بيمه‌ها پرداخت شده است، گفت: تا پايان سال پرداخت غرامت بيمه‌ها به 100 ميليارد تومان مي‌رسد و قصد داريم در اين زمينه 400 ميليارد تومان نيز خدمات ارائه دهيم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي همچنين از افزايش ميزان غرامت فوت بازنشستگان از سقف سه به 25 ميليون تومان خبر داد و عنوان كرد: تا پيش از اين تنها براي زير سن 70 سال غرامت فوت پرداخت مي‌شد اما هم اكنون اين موضوع به بالاي 70 سال نيز تسري پيدا كرده

وي با اشاره به اينكه در 10 سال گذشته 150 هزار پرونده خسارت بيمه‌اي پرداخت شده است، گفت: مبلغ 400 ميليارد تومان در 10 سال گذشته مربوط به خسارت بيمه‌اي اين پرونده‌ها بوده است.

وي افزود:‌ در سال 92 براي 6500 پرونده شاغلين 16 ميليارد تومان و براي 4400 پرونده بازنشستگان 17 ميليارد تومان خسارت بيمه‌اي پرداخت شده است.

به گفته مديرعامل سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح، سالانه به طور ميانگين 100 ميليارد تومان براي شاغلين و بازنشستگان خسارت درمان پرداخت مي‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي به افزايش نرخ فزاينده خدمات سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح از سال 82 اشاره كرد و گفت: خدمات ارائه شده توسط اين سازمان در سال 89، 250 ميليارد تومان، در سال 91، 320 ميليارد تومان و در سال 92 حداقل 350 ميليارد تومان خواهد بود كه از محل سود ناشي از فعاليت‌هاي اقتصادي سازمان تامين اجتماعي پرداخت شود.

وي در ادامه با بيان اينكه در حوزه خدمات مجموعا 1457 ميليارد تومان به بازنشستگان خدمت ارئه شده است، گفت:‌ در حوزه خدمات درماني نيز 1700 ميليارد تومان خدمت به بازنشستگان ارائه شده است.

مديرعامل سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح با بيان اينكه 290 هزار نفر بابت پاداش قبل از سال 79 مطالبات دريافت كرده‌اند، گفت: ميزان اين مطالبات به 450 ميليارد تومان پرداختي رسيده است. در مورد قانون مديريت خدمات كشوري نيز به 400 هزار نفر از افراد تحت شمول 1600 ميليارد تومان مطالبه پرداخت شده است.

وي در مورد طرح برون سپاري خدمات از طريق نهادهاي فرعي نيز خاطر نشان كرد: يكي از مهمترين فعاليت‌هاي سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح كه سبب رضايت مندي بسيار بالايي در جامعه هدف مي‌شود، طرح برون سپاري خدمات است كه در اين رابطه قبلا جامعه تحت پوشش مان مي‌توانستند به 110 نقطه مراجعه كنند اما هم اكنون مي‌توانند از حدود 1000 دفتر خدمات الكترونيك در سطح كشور بهره مند شوند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي در ادامه به طرح كرامت به عنوان نظام نوين بازنشستگان نيروهاي مسلح اشاره و بيان كرد: اين طرح بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه است و در آستانه تقديم به دولت از طريق ستاد كل نيروهاي مسلح است، چرا كه نياز به مصوبه مجلس دارد.

وي در مورد اين طرح ادامه داد: اين طرح سبب خودكفايي صندوق‌هاي بازنشستگي نيروهاي مسلح شده، وابستگي از دولت را قطع مي‌كند و مهمتر از همه اينكه بر مبناي حقوق پرداخت شده نيست بلكه بر مبناي كسور دريافتي است و ضمانت را براي حقوق بازنشستگان ايجاد مي‌كند.

وی با اشاره به اينكه اگر نرخ رشد حقوق را سالانه 10 درصد در نظر بگيريم در سال 1404 ميزان حقوق پرداختي‌مان 40 هزار ميليارد تومان و در سال 1417، 60 هزار ميليارد تومان مي‌شود.

مديرعامل سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح با بيان اينكه 300 هزار فرزند بيكار در بين بازنشستگان نيروهاي مسلح وجود دارد، اظهار كرد: يكي از فعاليت‌هاي مهم صندوق‌هاي بازنشستگي طرح جامع توانمندسازي است كه با واگذاري سهام در راستاي اشتغالزايي فرزندان طراحي مي‌شود و سبب تقويت بنيه اقتصادي صندوق‌ها و توسعه خدمات آنها مي‌شود.

به گفته سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي در برخي از كشورها 80 درصد دارايي‌هاي كشور در اختيار صندوق‌هاي بازنشستگي است كه در آمريكا نيز اين رقم معادل 55 درصد است، بنابراين صندوق‌هاي بازنشستگي بايد زيرساخت‌هاي خود را فراهم كرده و خصوصي پروري را افزايش دهند.

مدير عامل سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح در مورد حوزه گردشگري در اين سازمان نيز خاطر نشان كرد: 20 مركز گردشگري در سطح كشور داريم و در راستاي طراحي موسسات خدمات رفاهي در سال جاري 100 ميليارد تومان براي اين موضوع بودجه در نظر گرفته‌ايم.

وي در مورد ميزان بدهي‌هاي دولت به اين سازمان نيز تصريح كرد: دولت دو نوع بدهي به اين صندوق دارد كه بدهي اول مربوط به مطالبات افراد است كه حدود 5000 ميليارد تومان مي‌شود و بدهي ديگر در ارتباط با بازسازي صندوق‌ها و خودكفايي آنهاست.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقيقي ادامه داد:‌ در دو سال گذشته هيچ رقمي در ارتباط با بدهي‌هاي سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح به اين سازمان پرداخت نشده، هرچند در سال جاري رقمي معادل 4000 ميليارد تومان را براي صندوق‌هاي بازنشستگي در نظر گرفته‌اند كه از اين ميزان رقمي را نيز به سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح اختصاص مي‌دهند.


102 دیدگاه برای “شرکت امین توان آفرین ساز
 1. سلام یه سوال من فرزند بازنشسته نیرو های مسلح هستم ایا  بورسیه برای کارشناسی ارشد داخل کشور داریم ؟لطفا مرا را هنمایی  کنید  برام ایمیل کنید جواب رو

  • فرج الله احمدی خواه فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۷ - پاسخ

   با سلام. من تا کنون. وام معیشتی 50000000ریالی را دریافت نکردم. و برای هزینه دانشگاه بچه هایم بسیار نیازمند هستم. و بچه هام بدلیل. نداشتن پول شهریه در اتحانات پایان ترم بدلی پرداخت نکردن شهریه نمی تومن در امتحانات پایان ترم شرکت کنند. لطفا مشکلم را حل کنید. واقعا طرح تکریم از باز نشستگان و جانبازان را نباید عملی کنید یا فقط روی کاغذ و بخشنامه های بایگانی شده و تبلیغات  راه حل ای مقوله هست.تلفن 09161114662 _کد بازنشستگی 3302145610800

 2. تمام همکارانم  وام معشیتی  5000000 دریافت کردند نوبت من که شد گفتند دیگر از وام خبری نیست آنهم با لحن بد حال  خواهشمندم سال 95 وام مرا پرداخت کنید که شدیدا بخاطر جهیزیه دخترم نیازمندم  متشکرم

 3. یکی از ضعفهای سایت شما اینه که قیمت سهام و تغییرات اون نشون داده نمیشه…یک قیمت پایه صد تومن برای هر سهم منتشر شده که اونم برای چندساله پیشه…من میخوام بدونم سهامم الان چند می ارزه

 4. امیر حیدری پناه دی ۱۰, ۱۳۹۴ در ۰۳:۳۴ - پاسخ

  با سلام ، سهامی که به اجبار واگذار شود و از اساس نامه آن به سهامداران داده نشود و نیز درون تشکیلاتی مسیولین آن را  انتخاب کنند ،  هرچه حساب کتاب می کنی  به نتیجه ای نمی رسی که چه مبلغ از شما گرفته شده و نیز از حقوق تان کسر خواهد شد ، آیا کسی و یا کسانی در صورت عدم سود دهی سهام پاسخ گو خواهد بود یا نه ، و….

 5. سيد اكبر فدايي جٍترودي مهر ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۳ - پاسخ

  سلام من ٥٩٨٥ سهم دارم وبركَه سهامم رو دريافت كردم آيا از لحاظ قانوني سهام من به ثبت رسيده است من  شماره ثبت سهامم را ميخواهم باتشكر شماره موبايلم ٠٩١٣١٩٥٧٤٠٦

  • پایگاه اطلاع رسانی آزادگان ایران مهر ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۴:۴۰ - پاسخ Author

   سلام
   سهام امین توان به ثبت رسیده ولی شرکت مذکور جهت ورود به بورس در تلاش است تا سهام و قیمت به اثبات برسد.
   در خصوص شماره ثبت باید از طریق دفاتر دولت الکترونیک اقدام کنید.

 6. سلام به همه دوستان ایثارگر 
  من سهام امین توان افرین ساز به نعداد 4637 دارم و میخوام  بفروشم شماره بنده 09374258855
  با تشکر

 7. سلام-من 4310 سهم دارم مي خوام بدونم قابل فروش هست -وقيمت كلش چقدر مي شه لطفا به ايميلم جواب بديد-وكجا بفروشم

 8. سلام همکاران قدیمی وپیشکسوتان گرامی اینطور که بوش مياد هیچ کس جوابگو نیست  خودتان به زحمت نیاندازید متشکرم

 9. محمدحسین جعفری تیر ۳۱, ۱۳۹۴ در ۲۰:۴۹ - پاسخ

  سلام. من بازنشسته سال 88 نیروهای مسلح هستم   ودر دادن  تعداد سهام   داده شده  اشتباه  رخ  داده  وده ها  نامه  وتماس  گرفتم  وجوابی  نشنیدم   شماره  تماس  09109081640  خواهش  میکمن  رسیدگی  بفرمایید .

 10. سلام وقت بخیر
  من برگ سهام دائم رو تقریبا ۳ ماهی میشه گرفتم. حالا میخوام بفروشم. میخواستم ببینم آیا الان میتونم بفروشم یا نه ؟ارزش هر سهم الآن چه قدره؟
  سوال دومم اینه که اگه آخرای برج بفروشم بازم پولش آخر همون ماهی که فوختم میاد تو حسابم یا میره واسه ماه بعدش؟
  با تشکر

  • فرج الله احمدی خواه فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۳ - پاسخ

   باسلام و سته نباشید.1_بنده تعداد 5538سهم امین توان آفرین را سال 92خریدم و تاکنون سهم حق تقدم آن برای سال 92 به من ندیدند. لطفا  وضعیت این سهم حق تقدم من را مشخص کنید و نتیجه را به من اطلاع دهید. 
   2_لطفا بفرمایید تکلیف سهام عدالت چی شده. من فقط زمان ثبت نام یک برگه از کانون باز نشانگان سپاه خوزستان یک برگه به نام خودم و بچه هم گرفرفتم. و تا بحال بابت این سهام هیچ سودی دریافت نکردم. واصله نميدانم به کجا مراجعه کنم و چه مقدار سهم به من داند و این سهام مربوط به چه شرکتی هست. و برگه سهام را  تا کنون دریافت نکردم.کد پرسنلی من 3300214561080 _تلفن 09161114662. ضمنا از رهنمایی شما تشکر میکنم. و منتظر پاسخ میباشم

 11. سلام شرکت یا سازمانی که حتی جوابگوی تلفناش نیست پس چه حرفی برای گفتن داره .فقط تبلیغ کرد که سهام بده و ماهی 100 تومانم از فیش کسر کنه اونم فقط با وعده و وعید خدارو خوش نمیاد

 12. باسلام وتشكراينجانب مستمري بگيرودانشجوي مقطع دكتري وفاقدشغل هستم. ازاينكه يادي ازخانواده هاي تحت پوشش درزمينه اشتغال ميشه جاي قدرداني داره..موضوع بعدي ابنكه ميشه راهنمايي بفرماييدكه برگه هاي سهام كجاخريدوفروش ميشه وقيمت اونهابه چه صورته…وسوال دوم اينكه پاسخ سوالات مطرح شده روكجاميونيم ببينيم…ممنون

 13. با سلام وخسته نباشیدسردار محترم بنده سال 88 بیش از موعد تقاضای بازنشستکی نمودم بعلت خصومت شخصی فرمانده منطقه انتظامی1- مزایای شقلی وی را کاهش داده2- مدرک کارشناسی در حین خدمت گرفتم متاسفانه در سایت کارگزینی عمل شده 3-5سال ارفاق سنواتی خدمتی به من تعلق نگرفته 4- دارای 2 سال منطقه عملیاتی دارم از مزایایش استفاده نمیکنم گزارشی در اینخصوص ناجا داده متاسفانه تا کنون نتیجه ای حاصل نگردیده است خواهش مند است فیش حقوقی اینجانب را بازنگری ونتیجه را امر به ابلاغ فرمایید اجرکم عندالله

 14. سلام بر شیر مردان سپاه اسلام .بنده بازنشسته عقیدتی هستم از کسانی که بعد از بازنشتگی خودشان را حقیر کرده ودر سازمانها وادارات دولتی کار میکنند تنفر دارم .چون باعث حقارت خودشان میشوند.یا علی ما باید خودمان کارفرما باشیم

 15. بسمه تعالی
  با سلام و احترام
  احتراما اینجانب سید محمد جواد موسوی یگانه سال 59 به مدت 5 سال به عضویت بسیج ویژه در شهرستان مسجدسلیمان ونزدیک به یک سال در جبهه های حق علیه باطل خوزستان فعالیت داشته تا سال 87 پاسدار رسمی بوده در تاریخ 9/8/1387مفتخر به بازنشستگی از سپاه شده، لذا از آنجاییکه 32 سال مستاجر بوده در پروژه الهیه مسکن استان خوزستان شهراهواز ثبت نام نموده به امید اینکه پاداش پایان کار و مرخصیها و حق و حقوق خود را گرفته در این راه صرف نمایم متاسفانه از سال 87 مطالبات و معوقات اینجانب پرداخت نشده است و حقیر با داشتن سه دختر دانشجو که همگی در دانشگاه آزاد درس خوانده و می خوانند و لیسانسه بیکار نیز می باشند در شرایط مالی بسیار سختی بسر می بریم و اقساط پروژه مسکن اینجانب نیزبه تعویق افتاده است و بیم آن دارم بواسطه تعهدی که در این پروژه داده ام از آخرین فرصتی که در زمینه تهیه مسکن برای خود وخانواده ام دارم محروم شوم لذا از آن مقام محترم تقاضای عاجل دارم محض رضای خدا به یاری ما آماده و ما را از این نگرانی و پریشانی نجات دهید، چندین بار به تهران آمده ولی نتیجه ای حاصل نشده در تهران برادران مسئول قول پرداخت حق و حقوقم را داده اند ولی تا کنون اجرایی نشده و ما هنوز چشم انتظار پرداخت این مبلغ پول هستیم هرچند که این مقدار پول سال 87 شاید ارزشی داشت ولی با این نرخ تورم نمیدانم چه بگویم و این براداران عزیز چه زمانی میخواهند مشکل ما را که واقعاٌ در تنگنای اقتصادی بسر می بریم درک کنند؟ضمناٌ از آنجاییکه پیر و مریض ناتوان شده ام و مانند سابق نمی توانم امورات خانواده ام را بگذرانم و فرزند ذکوری نیز ندارم که در این راستا مرا یاری دهد اگر امکان دارد یکی از فرزندانم که همگی دختر و لیسانس بیکار می باشند را لطف کرده جایی معرفی نمایید تا به کاری مشغول گردد، بلکه کمی از مشکلات اقتصادی ما حل شود .
  قبلاٌ از لطف،توجه وعنایت جنابعالی کمال تشکر را دارم
  من ا…التوفیق فی امورکم
  ارادتمند شما
  سید محمد جواد موسوی یگانه
  خدا نگهدارتان باشد.

 16. سردارپاسدار حسین دقیقی
  اینجانب جزءنیروهای مسلح می باشم که دارای بیماری خاص و پرونده مربوطه در سازمان هستم و از جایی که جانباز می باشم و برابر مصوب مجلس شورای اسلامی و بیانات حضرتعالی در تاریخ آذر ماه سال 92 به کد خبر 2094 اعلام نمودید که هزینه های درمانی جانبازان زیر 75٪ بصورت 100٪ پرداخت شود اما ایکونه نیست بطورمثال من در ماه 99 مرتبه انسولین تزریق می کنم و برای هر تزریق میبایستی یک نی دل مصرف نمایم اما باتوجه به موارد من سازمان فقط هزینه 10 نی دل را متقبل می شود و می گوید این چیزی است که تعریف شده واین موضوع بین من که جانبازم و یک فرد عادی هیچ فرقی نیست خواهشمندم این مشکل جانبازان نیروهای مسلح را در خصوص پرداخت هزینه ها راحل نمایید

 17. سلام وقت بخیر
  من برگ سهام دائم رو تقریبا 3 ماهی میشه گرفتم. حالا میخوام بفروشم. میخواستم ببینم آیا الان میتونم بفروشم یا نه ؟
  سوال دومم اینه که اگه آخرای برج بفروشم بازم پولش آخر همون ماهی که فوختم میاد تو حسابم یا میره واسه ماه بعدش؟
  مرسی

 18. سلام.سهامیکه واگذار شده مبلغیست که 10یا بیشتر سال است از بازنشسته کسر شده و مبلغیکه سال 84 از من کسر شده سازمان با ان معامله کرده و تا امروز که برگه سهام بما واگذار شده ارزش معامله سازمان حداقل 20 برابر شده اما مبلغیکه از ما کسر شده 20 برابر ارزش خود را از دست داده است.فردا از محل انباشت این مبالغ دوتان و اشنایان خود را وام و اشتغال میدهند و عملا ما 80 درصد بازنشستگان نردبان ترقی عده ایی معدود شده ایم.اما در مورد این حق ایثارگری هیچی معلوم نیست بنده خدایی 120 ماه عمر جوانی خود را در سومار دشت عباس و طلائیه گذراند اما خبری از حق ایثارگری نشد.و مبالغیکه در زمستان 92 اضافه شد اطلاع رسانی نشد یکی 15 هزار تومان و یکی 350 هزار تومان برای چی بخاطر چی معلوم نشد اما فکر کنم بخاطر یارانه بود که مبالغ بالای 1800000 تومان یارانه نگیرند که با اضافه نمودن این مبلغ میخواستند تعداد زیادیرا از دریافت یارانه با پرداخت 15 هزار تومان محروم نمایند.

 19. با سلام و احترام اینجانب سیده فاطمه موسوی یگانه فرزند پاسدار و رزمنده بازنشسته سید محمد جواد هستم پدرم درسال 87 بازنشسته شده ولی از ان تاریخ تاکنون پاداش پایان کار و مطالبات بازنشستگیش پرداخت نشده بعلت نیاز مبرمی که به این پول داریم تقاضای رسیدگی دارم.ضمنا بسیجی فعال و لیسانس زبان وادبیات فارسی دارم وبیکار می باشم و از این مسله در رنج و عذاب هستم زیرا با تمامی تلاشی که پدر پیرم انجام می دهند قادر به تامین نیازهای ما که همه دختر هستیم نمی باشند.خواستار همکاری و خدمت در این مرز و بوم میباشم لطفا رسیدگی نمایید.ضمنا نمیدانم چرا کاری برای ما انجام نمی دهند ما 30 سال است که مستاجرهستیم و تمام امیدمان به این مبلغ پول بود که متاسفانه معلوم نیست به چه دلیل این همه سال طول کشیده و پرداختش نمی کنند.با تشکر از شما
  با سپاس فراوان امیدوارم رسیدگی نمایید .

 20. سلام و عرض ادب
  میخواستم درباره قیمت سهام و نحوه دریافت سود سهام عدالت (شرکت امین توان افرین ساز ) بیشتر بدونم و اینکه اگر بخواهیم بصورت روزانه قیمت انرا پیگیری کنیم باید چه کنیم ؟

 21. جناب آقای دقیقی
  سلام
  همانطورکه مطلع هستید کسانی که درآمدزیر 1800000تومان دارند طبق آماربانک مرکزی زیرخط فقرقراردارندوشمامی دانیدکه چنددرصدازبازنشستگان زیرمجموعه سازمان تامین اجتمایی زیراین مبلغ حقوق دریافت می کنند.ماامیدواریم گامهای شمادرراستای افزایش حقوق باشد.طرح توانمندسازی خوب است به شرطی که بازنشستگان اکنون مشکلی نداشته باشندوبه فکر سرمایه گذاری باشند.اکنون باید طرحی به نام بقاء برای زندگی وخانواده مطرح می شدتا کانون خانواده گرم شود.

 22. با سلام و عرض ادب
  من فرزند بازنشسته نیرو مسلح دارای مدارک کاردانی و کارشناسی و دانشجو ارشد و اشنا با سیستم رایانه خواستار همکاری و خدمت در این مرز و بوم میباشم لطفا رسیدگی نمایید.
  با سپاس فراوان

 23. با سلام . من سهام شرکت امین توان رادارم .گفته اندبرای سهامی که داریم بایدنوبت بگیریم. منظورچیست؟ازکجا وبه چه صورت؟

 24. قلخانی از همدان تیر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۰۱:۰۴ - پاسخ

  سردار دقیقی ضمن سلام و تشکر از اینکه به فکر بازنشستگان هستید امیدوارم که راست باشد من جانباز و بازنشسته هستم با هزاران مشکل معیشتی و سه فرزند لیسانس وفئق لیسانس بیکار دارم امیدوارم که با یک تلفن به بنده دلم راخوش کنید که حرفهایی دارم باید به خود شما بگویم وسلام

 25. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودجه همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 26. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 27. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطفا” مارا ازبیکاری نجات دهید
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 28. سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 29. بسمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با 30سال تجربه(ع) هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.

 30. سلام
  روشن بفرمایید ایا همین برگه با اعنبار سه ماه که توسط دفاتر الکترونیک ساتا صادر شده، کافیست یا اینکه باید تبدیل به برگه دائم شود؟اگر جواب مثبت است به جه شکل ؟مسلما از طریق اینترنت بهتر خواهد بود. با سپاس . باقری

 31. با سلام مجدد جهت گرفتن وام اشتغال فرزندان بازنشستگان از کجا باید اقدام کرد ومبلغ وام چقدر است باکمال تشکر.

 32. باسلام سهام شرکت در بازار بورس قابل خرید وفروش میباشد وارزش هر سهم. چقدر است .
  با تشکر از زحمات شما.

 33. با سلام
  اینجانب قصد خرید 2230 عدد سهام آن شرکت را دارم خواهشمندم نسبت به ارزش خرید هر سهم و اطلاعاتی در مورد نقل وانتقال و نحوه خرید قانونی آن در اختیار اینجانب قرار دهید
  با تشکر فراوان
  رحمتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *