آرزویی ندارم به جز پاک بودن در دنیا و شهید شدن در راه خودت

آرزویی ندارم به جز پاک بودن در دنیا و شهید شدن در راه خودت

تاریخ تولد ۱۳۴۴.۱.۱۷
تاریخ شهادت ۱۳۶۲.۷.۲۷.
عملیات ولفجر ۴ منطقه مریوان.

پروردگارا ،امیدوارم در حالتی که این وصیت نامه را می نویسم توفیق دهی تا در راه تو و با رضای تو شهید شوم و مرا توفیق ده تا بر نفس خویش پیروز شوم و در دم مرگ پاک باشم و روز قیامت در نزد تو رو سفید باشم .

بارخدایا مرا در روز قیامت جزء بهشتیان و یاران خودت قرار بده.

 

پروردگارا هرکس در دنیا ارزویی دارد ولی من هیچ آرزویی ندارم به جز پاک بودن در دنیا و شهید شدن در راه خودت

معبودا مرا جزء شهیدان صدر اسلام ، و امت شهید پرور ایران را جزء سربازان خود قرار بده

ای امت خدا جو و ای امت سالها در اسارت و ای منادیان شب و ای شیران روز ، آیا به یاد می آورید روزهای قبل از انقلاب را که خدا از شما روی برگردانیده بود ؟! و شما در کفران و زیان بودید !؟

حال این بنده حقیر سخنی با شما دارم ، مبادا اسلام را تنها بگذارید ،مبادا روزی بیاید که دست از اسلام راستین بکشید .

شما به یاد بیاورد وقتی که در مسجد برای شما مصیبت امام حسین (ع) را می خواندند و می گفتند ای کاش ما در کربلا بودیم و یاری حسین را می کردیم حال آن زمان فرا رسیده است حالا زمان لبیک گفتن بر خون شهیدان صدر اسلام و کربلاست حالا زمان جواب دادن و لبیک گفتن بر حسین زمان است مبادا مانند کوفیان باشید که دعوت از حسین کردند و دعوت آنان به دروغ بود ، آری حالا زمان پاسخ دادن به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان خمینی بت شکن است .

بنده حقیر از شما می خواهم که سخن امام عزیز را گوش فرا دهید سخن او که می گوید سخن اسلام ۱۴۰۰ سال پیش است و سخن پیامبر است .

مبادا از یاد ببرید خون شهید بهشتی و یارانش و خون شهیدان محراب مدنی و دستغیب و صدوقی و اشرفی را .

مبادا در روی زمین گناه انجام دهید که به گفته امام عزیز عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنید.

اما ای پدر و مادر شهیدان خیال نکنید جوان خویش را بیخود و بی جهت در راه اسلام داده اید اگر این جوانان نمی رفتند دیگر اسلامی برای ما باقی نمی ماند و امیدوارم خداوند متعال صبر به خانواده شهدا بدهد.

 

و سخنی با مادر و پدر گرامی خودم ، مادر جان و پدر عزیزم امیدوارم به خدای تبارک و تعالی مرا حلال کرده باشید و روز شهادت مرا روز عروسی حساب کنید و روز تولد من حساب کنید و حالت شاد بر مزار من بیایید تا خانواده شهیدان از شما خانواده درس بگیرند همچنان کوه استوار باشید و صبر را نیز پیشه خود سازید تا خداوند اجر یک مادر شهید را نصیب تو گرداند در شهادت من گریه مکن و اگر خواستی برای شهادت ۷۲ تن یاران حسین در کربلا گریه کن . ان شاء الله در روز قیامت بر سر حوض کوثر همدیگر را ملاقات خواهیم کرد .

سخنی با دوستان و همرزمان : دوستان بدانید باید پشتیبان این مملکت و این اسلام باشید و باید بدانید سخنان رهبر عزیز انقلاب راگوش دهید و پشتیبان ولایت فقیه باشید و باید بدانید هر گاه یکی از دوستان خویش را از دست دادید باید مشت خود را محکمتر کنید و بر سر ضد انقلاب بزنید دست خود را با دیگر یاران محکمتر در دست همدیگر بدهید و مانند کوه در مقابل آنان که به اسلام و قرآن و امت حزب الله روبرو می ایستند ایستادگی کنید و نگذارید به اسلام راستین آسیبی وارد کنند، چون اسلام در دست ما امانت است .

ان شاء الله اگر شهادت نصیبم گردید می خواستم با خون خود راه امام حسین (ع) را ادامه دهم و اسلحه دوستانم را از روی زمین بردارم و بر سر صدامیان و کفار بزنم از شما می خواهم که پیام مرا به کلیه مردم جهان برسانید که همان پیام و سخنان رهبر انقلاب می باشد و آن جنگ ، جنگ تا پیروزی

والسلام علیک و رحمه الله و برکاته

قاسمعلی کیانی

۶۲/۵/۹ تاریخ نگارش وصیت نامه

 

فرازی از وصیت نامه شهید قاسمعلی کیانیدیدگاهها بسته شده است.