فدراسیون کشتی خواستار حمایت از جانباز پهلوان مرادعلی شیرانی شد

فدراسیون کشتی خواستار حمایت از جانباز پهلوان مرادعلی شیرانی شد

فدراسیون کشتی در نامه‌ای به رئیس بنیاد شهید و ایثارگران خواستار حمایت از پهلوان مراد علی شیرانی قهرمان جهان و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس شد.

به نقل از سایت فدراسیون کشتی، این فدراسیون در نامه‌ای به حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و ایثارگران خواستار حمایت از پهلوان مراد علی شیرانی قهرمان جهان  و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی
معاون محترم رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

همانطور که مستحضر هستید، «مراد علی شیرانی»  قهرمان جهان، رئیس سابق فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس است. این پهلوان بزرگ  که پس از مجروحیت شدید در جنگ تحمیلی، سال‌هاست در شرایط بسیار دشواری به لحاظ جسمانی زندگی می‌کند، به دلیل دارا بودن اعتقادات قوی و شخصیتی ویژه، زندگی سراسر با عزت و با آبرویی را علیرغم تنگناها، مسائل و مشکلات مادی و جسمانی خاص سپری کرده است.

چند روز گذشته متنی از ایشان در یکی از صفحات اجتماعی منتشر شد که برای جانبازان گرانقدر، خانواده بزرگ کشتی و همه عزیزانی که با روحیات ایشان آشنایی دارند، بسیار دردآور بود. بدینوسیله ضمن ارسال متن مذکور به پیوست، سپاسگزار خواهد بود دستور دهید، نهایت مساعدت ممکن در قبال این قهرمان ملی و پهلوان عزیز صورت گیرد.

تسنیمدیدگاهها بسته شده است.