برگزاری بیش از هزار جلسه مشاوره شاهد و ایثارگر در مازندران

برگزاری بيش از هزار جلسه مشاوره شاهد و ايثارگر در مازندران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران از برگزاری هزار و ۲۷۲ جلسه مشاوره شاهد و ایثارگر خبر داد.

 

عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران روز دوشنبه پانزدهم آبان ماه طی گفتگویی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد هزار و ۲۷۲ جلسه مشاوره برای خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان استان برگزار شده است.
وی گفت: این جلسات در زمینه های مشاوره خانوادگی، تحصیلی، قبل از ازدواج و…. ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگر ۲۲ شهر مازندران بوده است.
مدیرکل بنیاد بر مشاوره هدفمند و تأثیرگذار تأکید کرد و افزود: خدمات مشاوره ای باید متناسب با نوع مشکل ایثارگر ارائه شود و خروجی مثبت به همراه داشته باشد تا آسیب ها و دغدغه های ایثارگر را برطرف کند.
رضایی با اشاره به اینکه سه مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر در سه منطقه استان فعال است، گفت: مراکز مشاوره شهرهای ساری، بابل و تنکابن در طول هفته، آماده ارائه خدمات مشاوره ای به خانواده های عزیز شاهد و ایثارگر استان هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به طرح سپاس و دیدار از ایثارگران گفت: از آغاز سال ۹۶ تاکنون بیش از ۱۳ هزار دیدار توسط مسئولین استانی و شهرستان و معتمدین معین از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان صورت گرفته است.
وی دیدار مسئولین از ایثارگران را ضروری دانست و عنوان کرد: مدیران دستگاه ها و ادارات وظیفه دارند از خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان دلجویی کنند و از ایثارگران عزیزی که در منزل و یا بیمارستان بستری هستند، عیادت به عمل آورند.
گفتنی است مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران هر هفته در شهرستانها حضور یافته و از والدین شهدا و ایثارگران عزیز بستری در منزل عیادت می کند و از نزدیک مشکل درمان آنان را مورد بررسی و رسیدگی قرار می دهد.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.