بنیاد میزبان بزرگترین کاروان پیاده روی ایثارگران به مشهد مقدس می‌شود

بنیاد میزبان بزرگترین کاروان پیاده روی ایثارگران به مشهد مقدس می‌شود

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: برگزاری کاروان پیاده محبین الرضا در سی ام صفر در سالروز شهادت امام رضا (ع) جزوی از برنامه های مورد علاقه خانواده های شهدا و ایثارگران است.

 

عابدین عابدی مقدم در جلسه هماهنگی و برگزاری بزرگترین کاروان پیاده محبین الرضا (ع) که ظهر امروز در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد فرهنگی است که زنده نگه داشتن آرمان شهدا، و امام راحل از وظایف ذاتی آن است.
وی تصریح کرد: بنیاد خراسان رضوی تجربه برگزاری برنامه در سطح بین المللی، کشوری و استانی دارد و برگزاری کاروان پیاده محبین الرضا در سی ام صفر در سالروز شهادت امام رضا (ع) جزوی از برنامه های مورد علاقه خانواده های شهدا و ایثارگران است که هر سال با استقبال گسترده ای روبه رو می شویم.
عابدی مقدم به برگزاری کاروان پیاده خانواده شهدا و ایثارگران به مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: تمامی امکانات و خدمات برای بزرگترین کاروان پیاده محبین الرضا ویژه خانواده شهدا و ایثارگران سراسر کشور آماده و مهیا شده است.
وی تصریح کرد: نظر به حضور جانبازان ۷۰ درصد و والدین شهدا خدمات درمانی به صورت ویژه برای کاروان پیاده محبین الرضا جامعه ایثارگری هماهنگ شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: با توجه به فضای حاکم در اربعین حسینی بسیاری از خانواده  های شهدا و ایثارگران علاقه مند هستند در سی ام صفر عازم مشهد مقدس شوند که بنیاد خراسان رضوی با افتخار به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت می کند.
وی ضمن تشکر از معاونین و ادارات مربوطه برگزاری این برنامه، خاطر نشان کرد: حوزه های بهداشت و درمان، فرهنگی، روابط عمومی و پشتیبانی آماده خدمت رسانی به بهترین قشر ایران اسلامی هستند.
عابدی مقدم در پایان اشاره کرد: سخنرانی، مداحی، قرائت زیارت نامه امام رضا(ع) و رسول اکرم (ص) و اهدای بسته های فرهنگی از ویژه برنامه های این کاروان پیاده است.

ایثاردیدگاهها بسته شده است.