خسارات وارده به منازل ایثارگران زلزله‌زده پس از فرایند کارشناسی پرداخت می‌شود

خسارات وارده به منازل ایثارگران زلزله‌زده پس از فرایند کارشناسی پرداخت می‌شود

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت خسارت به ایثارگران زلزله‌زده پس از انجام فرایند کارشناسی تا سقف ۳۵ میلیون تومان توسط شرکت بیمه‌گر خبر داد.

 

مهدی ایزدی در خصوص پرداخت خسارت به ایثارگران زلزله‌ای که منازل آنها آسیب‌دیده است گفت: پس از مراجعه کارشناسان بیمه به محل و برآورد خسارت، تا سقف ۳۵ میلیون تومان به ایثارگران آسیب دیده از سوی شرکت بیمه گر پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به دستور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی برای پیگیری رسیدگی به حادثه دیدگان شاهد و ایثارگر زلزله غرب کشور ادامه داد: همه ایثارگران عزیز مشمول بیمه عمر و حوادث هستند و خانواده ایثارگری که در بلایای طبیعی فوت کنند با توجه به درصد ایثارگری از ۵ تا ۱۰ میلیون تومان دریافت می‌کند همچنین با توجه به بیمه بودن منازل ایثارگران در برابر حوادث طبیعی برای بازسازی، تجهیز و تهیه اثاثیه منزل از طرف شرکت بیمه‌گر تا سقف ۳۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در پایان گفت: هیئتی از سوی بنیاد برای رسیدگی و پیگیری پرداخت خسارت به مناطق زلزله‌زده اعزام می‌شود ضمن اینکه هم‌اکنون نیز بنیاد استان پیگیری‌های لازم را انجام داده و امکانات اولیه در اختیار ایثارگران عزیز قرار داده شده است.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.