ارسال چهار محموله ی امدادی توسط شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به کرمانشاه

ارسال چهار محموله ی امدادی توسط شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به کرمانشاه

چهار محموله از کمک های انسان دوستانه ی شرکت های زیر مجموعه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.

 

عصر امروز پنجشنبه  با حضور دکتر غلاث عضو هیأت مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان که به نمایندگی از هیأت مدیره در محل شرکت پارس مینو حضور پیدا کرده بود، دو محموله از کمک های آزادگان و پرسنل شرکت های زیرمجموعه ی خودکفایی آزادگان به مقصد کرمانشاه حرکت کردند تا در ادامه سلسله کمک های بشردوستانه شرکت اقتصادی خودکفایی آزادگان تعداد محموله های ارسالی به چهار کامیون برسد.

بر همین اساس صبح امروز نیز یک کامیون با ظرفیت هزار کارتن بیسکویت ساقه طلایی از شرکت خرمدره به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد تا پس از ارسال یک کامیون آب معدنی که روز سه شنبه توسط پرسنل شرکت دارویی و آرایشی و بهداشتی مینو به کرمانشاه ارسال شد تعداد محموله ها به عدد چهار برسد.

این چهار محموله با همت و یاری پرسنل شرکت های پارس مینو، پارس گستر، صنعتی خرمدره، داروئی مینو، موسسه پیام آزادگان و جمع کثیری از آزادگان تهران که در سه پایگاه در مناطق مختلف شهر کمک های آزادگان را جمع آوری کرده بودند به مناطق زلزله زده ارسال شدند.

برپایه ی این گزارش جمعی از آزادگان تهران و سه نفر از بسیجیان شرکت نیز به همراه محموله ها عازم غرب کشور شدند تا با همکاری آزادگان کرمانشاهی عملیات توزیع هدفمند کالاها را در دستور کار قرار دهند بر همین اساس تیمی از آزادگان در کرمانشاه مأمور شدند تا به بررسی میدانی منطقه پرداخته و کانون های مورد نیاز برای توزیع کمک های ارسالی را شناسایی کنند.

این محموله های چهارگانه شامل آب معدنی، کفش، کاپشن، چادر، شامپو، پودر رختشویی، شیرخرما، نوار و پوشک بهداشتی، دستمال کاغذی، مایع ظرفشویی، انواع مربا، تن ماهی، خرما، چای، شیرخشک، البسه بچگانه و بزرگسال، موکت، رختخواب، نان، بیسکویت، کلوچه، کیک، تی تاپ و ساقه طلایی می باشند که همگی براساس اولویت نیاز از محل کمک های نقدی و غیرنقدی صورت گرفته تهیه و ارسال شدند.

گروهی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید لطفی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز به همراه جمعی از آزادگان در داخل شرکت و سه پایگاه دیگر در خارج از شرکت ها مسئولیت جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی را بر عهده داشتند.

گفتنی است این اقدام خیرخواهانه پس از پیشنهاد جمعی از آزادگان سرافراز و با استقبال رئیس و اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان روبرو شد که در نتیجه آقای ندرلو معاون پشتیبانی شرکت، دبیری کمیته را جهت پشتیبانی و اجرای این طرح انسان دوستانه بر عهده گرفت.

 روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 دیدگاهها بسته شده است.