توضیحات مدیرکل اشتغال بنیاد در مورد ثبت نام ایثارگران در آزمون وزارت نفت

توضیحات مدیرکل اشتغال بنیاد در مورد ثبت نام ایثارگران در آزمون وزارت نفت

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از درخواست بنیاد برای تغییر شرایط و فرم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت در مورد ایثارگران و رفع موانع ثبت نام ایثارگران واجد شرایط مطابق قوانین و مقررات خبر داد.

 

حجت الله امانی با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته سهمیه حداقل ۲۵ درصدی ایثارگران در دو بخش فارغ‌التحصیلان دارای تجارب حرفه‌ای (حداقل چهار سال سابقه کاری متوالی و مرتبط صنعت نفت در مشاغل مورد نظر) و فارغ‌التحصیل برتر مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در این استخدام اعمال خواهد شد.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد با اشاره به قوانین استخدامی در مورد ایثارگران گفت: اجرای ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بر اساس قوانین خاص ایثارگران انجام می‌شود و فرآیند انتخاب و پذیرش این عزیزان صرفاً در قالب قوانین مربوطه است که معاف از معدل یا رتبه علمی است لذا آوردن شرط رتبه علمی فارغ التحصیلی و یا هر رتبه علمی دیگر جزو شرایط ثبت نام و برخورداری از سهمیه حداقل ۲۵ درصدی استخدامی ایثارگران خلاف قوانین است.
حجت الله امانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در پی مکاتبات و توافقات انجام شده در روزهای آینده نسبت به امکان ثبت نام داوطلبان ایثارگر بدون رعایت شرط رتبه و معدل و همچنین تمدید زمان ثبت نام برای عزیزان ایثارگر اقدام گردد.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.