صبر و استقامت آزادگان موجب سربلندی نظام اسلامی شد

صبر و استقامت آزادگان موجب سربلندی نظام اسلامی شد

مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه آزادگان مقاومت و استقامت را به زیبایی معنا کردند، افزود: باید قدر آزادگان عزیز را بدانیم و صادقانه به آنان پاسخ دهیم چرا که صبر و مقاومت آنان باعث شد تا نظام ما سربلند بماند.

عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در نشست نمایندگان مؤسسه پیام آزادگان که در بنیاد استان برگزار شد با تسلیت ایام عزاداری سالروز رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا(ع) گفت: ازسیره زندگانی و خصایص اخلاقی این بزرگواران درس بگیریم و در پیاده کردن تعالیم دینی و اسلامی کوشا باشیم.
وی با بیان اینکه آزادگان افرادی صبور و مقاوم هستند، اظهار داشت: پایمردی، بردباری، تحمل مرارت ها و سختی ها، مقاومت و غیرت آزادگان عزیز در دوران اسارت، مثال زدنی است.
رضایی با اشاره به اینکه آزادگان مقاومت و استقامت را به زیبایی معنا کردند، افزود: باید قدر آزادگان عزیز را بدانیم و صادقانه به آنان پاسخ دهیم چرا که صبر و مقاومت آنان باعث شد تا نظام ما سربلند بماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: بنیاد مازندران در راستای اجرای بهتر برنامه های مربوط به آزادگان، با این مؤسسه همکاری خواهد کرد.
مظلومی معاون فرهنگی بنیاد مازندران در خصوص تفکیک برنامه ها، همایش ها، برگزاری اردوهای آزادگان و….مطالبی را بیان کرد.
در این نشست مزیدها مدیر مؤسسه پیام آزادگان مازندران ضمن ارائه گزارش از شکل گیری و فعالیت این مؤسسه در استان گفت: از زمان تشکیل این مؤسسه، فعالیت های خوبی صورت گرفته است.
وی همچنین از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به دلیل همکاری در اجرای برنامه ها بویژه سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی قدردانی کرد.
ایثار


دیدگاهها بسته شده است.