کارت منزلت شهروندی به ۵ گروه از شهروندان شامل جانبازان تعلق می گیرد

کارت منزلت شهروندی به ۵ گروه از شهروندان شامل جانبازان تعلق می گیرد

مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: کارت منزلت شهروندی برای ۵ گروه بازنشستگان، سالمندان(افراد بالای ۶۵ سال)، جانبازان، معلولان و زنان سرپرست خانوار برای ارائه خدمات متنوع در نظر گرفته شده است.

 

مسعود مهدویان فر اظهار کرد: صدور کارت منزلت شهروندی برای شهروندان در ۵ گروه بازنشستگان، سالمندان(افراد بالای ۶۵ سال)، جانبازان، معلولان و زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح از سال گذشته آغاز شده است، ادامه داد: افرادی که مشمول خدمات فرهنگی، تفریحی، گردشگری، ورزشی و حمل ونقل عمومی کارت منزلت می شوند می توانند با مراجعه به سایت www.esfshahrvand.ir ثبت نام کنند.

مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان عنوان کرد: امیدواریم این قبیل اقدامات کمک کند تا گروه های مورد نظر با ظهور و بروز بیشتری در فعالیت های شهری به خصوص برنامه های فرهنگی، تفریحی و گردشگری حضور پیدا کنند تا شاهد افزایش نشاط و رونق اجتماعی باشیم.

وی اضافه کرد: شهروندان برای دریافت کارت های منزلت می توانند به سازمان های مردم نهاد، دستگاه های متولی و مکان هایی که خود افراد انتخاب می کنند  مراجعه کنند.

مهدویان فر به شباهت این کارت ها با اصفهان کارت اشاره کرد و گفت: در مشخصات ظاهری کارت هیچ تفاوتی بین کارت های منزلت شهروندی و اصفهان کارت وجود ندارد منتهی با ارائه کارت منزلت خدمات تخفیف داری برای مشمولان این طرح در نظر گرفته شده است.

ایمنادیدگاهها بسته شده است.