آزاده گرانقدر کشورمان «یدالله شریفی» به لقاء الله پیوست

یدالله شریفی آزاده، جانباز ۴۰ درصد و پاسدار پیشکسوت شهرستان کوثر شامگاه روز، پنجشنبه ۱۴ دیماه به علت بیماری به دیدار همرزمان شهیدش شتافت.

شادروان یدالله شریفی، در عین تسلط ظاهری دشمن بر جسم وی و به رغم حصار دیوارهای سرد و بلند زندان، مردانه زیست و به اسارت، لباس آزادگی پوشاند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی خطیب جمعه کوثر” در پی درگذشت این آزاده سلحشور پیام تسلیت صادر کرد.

در این پیام آمده است: «درگذشت آزاده، جانباز و پیشکسوت سبزپوش، مرحوم یدالله شریفی را به خانواده محترم ایشا‌ن، بستگان، جانبازارن، ایثارگران، آزادگان و سبزپوشان انقلاب اسلامی تسلیت عرض کرده و برای ان مرحوم غفران و رحمت و برای بازماندگان عزت و سلامتی ارزومندم .»

در دیگر بخش این پیام آمده است: آزادگان ذخایر انقلاب و گنجینه‌های به جا مانده از دوران دفاع مقدس و ترجمان ارزش‌های حماسی جنگ تحمیلی هستند که صلابت فولاد را با لطافت روح درهم‌آمیختند.

ضمناً مراسم تشییع پیکر این آزاده گرانقدر روز جمعه مورخه ۹۶/۱۰/۱۵ راس ساعت ۱۰ صبح از محل سپاه ناحیه کوثر به طرف آرامستان گیوی انجام شد.

پایگاه اطلاع رسانی آزادگان ایران خبر:  ضمن عرض تسلیت به جامعه ازادگان و ایثارگران و خانواده آن عزیز سفرکرده از درگاه خداوند متعال برای آزاده فقید علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی و سلامتی مسئلت می نماید. جهت شادی روح تمام آزادگانی که بار سفر بستند و از پیش ما رفتند، حمد و صلواتی قرائت می کنیم.

 

 

مرحوم آزاده و جانباز، یدالله شریفی – محل اسارت هورالهویزه – مکان اسارت تکریت عراق

 

پیام آزادگاندیدگاهها بسته شده است.