پرداخت وام قرض‌الحسنه به ۷۰ ایثارگر بویین‌زهرا

پرداخت وام قرض‌الحسنه به 70 ایثارگر بویین‌زهرا

از خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان بویین‌زهرا به ۷۰ نفر وام قرض‌الحسنه شاهد طی ۹ ماه سال جاری پرداخت شد.

 

حسین ساروخانی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهراپرداخت وام قرض‌الحسنه به ۷۰ ایثارگر بویین‌زهرا واحد قزوین، گفت: ۶ میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه شاهد شعبه‌ی بویین‌زهرا به ۷۰ نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر طی ۹ ماه سال جاری پرداخت شد.
وی افزود: در مدت یاد شده چهار میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال به ۴۹ خانواده‌ شاهد و دو میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال به ۲۱ خانواده جانباز پرداخت شده است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا گفت: وام قرض‌الحسنه به اعضای صندوق شاهد شعبه‌ی بویین‌زهرا پرداخت می‌شود و به راحتی می‌توانند این وام را دریافت کنند.
این مسوول افزود: هر خانواده شاهد و ایثارگری که متقاضی وام قرض‌الحسنه باشد در سریعترین زمان این وام به آنها پرداخت می‌شود، تا مشکلات مالی خود را رفع نماید.
ساروخانی افزود: همچنین اگر دریافت‌کنندگان وام قرض‌الحسنه شاهد، پنج ششم وام خود را پرداخت نمایند، دوباره می‌توانند آن را دریافت کنند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا گفت: حفظ شان و مقام خانواده‌های شاهد و ایثارگر و تقویت وضعیت مالی آنها از مهمترین اهداف پرداخت وام قرض‌الحسنه، صندوق قرض‌الحسنه شاهد شعبه‌ی بویین‌زهرا می‌باشد.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.