جذب صد در صدی وام مسکن یکی از اهداف اصلی بنیاد است

جذب صد در صدی وام مسکن یکی از اهداف اصلی بنیاد است

سرپرست بنیاد شهید وامورایثارگران سبزوار گفت: جذب صد در صدی وام مسکن یکی از اهداف اصلی بنیاد این شهرستان می باشد و باید همه کارکنان در اطلاع رسانی با دقت عمل کنند.

راهکارهای جذب وام مسکن با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار و مسئول کمسیون ایثارگران شورای شهر در نشست ماهیانه کارکنان این بنیاد برگزار شد.
مهدی محتشم سرپرست بنیاد سبزوار با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های جامعه ایثارگری تامین مسکن می باشد اظهار داشت: پیگیری و رفع مشکلات مسکن خانواده های شهدا و ایثارگران یکی از وظایف اصلی ما می باشد.
وی با اشاره به اجرای صریح بخشنامه مسکن بیان کرد: جذب صد در صدی وام مسکن یکی از اهداف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار می باشد و باید همه کارکنان در اطلاع رسانی با دقت عمل کنند تا افراد واجد شرایط و مستحق دریافت این وام به بانک‌ها معرفی شوند.
محتشم گفت: خانواده های شهدا و ایثارگرانی که تاکنون وام مسکن خود را جذب نکرده اند و مشکلات متعددی در تامین مسکن دارند، مهمترین اولویت این بنیاد می باشند و با توجه به کمبود سهمیه و اینکه نمی توانیم به همه وام بدهیم باید در نوع برخورد با ارباب رجوع طوری عمل شود که ضمن احترام به ایثارگر حقی از کسی ضایع نشود.
در ادامه مسئول کمسیون ایثارگران ضمن قدردانی از زحمات کارکنان بنیاد سبزوار در خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران گفت:خدمت در بنیاد یک افتخار و توفیق الهی است که شاید عده ای آرزو دارند از خادمین این نهاد مقدس باشند، زیرا بهترین وسیله برای کسب رضای خداوند است.
علی ارغیانی افزود: آنچه که امروز به عنوان وظیفه بر دوش ما است ادای دین به شهدا و خدمت به خانواده شهدا و پاسداشت حرمت شهدا است،اگر بتوانیم در مقابل خون های ریخته شهدا ادای دین کنیم وظیفه مان را توانسته ایم ادا کنیم.
ارغیانی گفت:کمسیون ایثارگران شورای شهر با مصوب نمودن بخشنامه های متنوع آمادگی لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات ایثارگران در ادارات مختلف با همکاری بنیاد را دارد و ما امیدواریم در شورای شهر بتوانیم گامی در جهت خدمت رسانی به این قشر عزیز برداریم.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.