احزاب با چاره‌اندیشی به دشمنان اجازه سوءاستفاده ندهند

احزاب با چاره‌اندیشی به دشمنان اجازه سوءاستفاده ندهند

دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: احزاب باید با انسجام برای حل چالش‌ها چاره‌اندیشی کنند تا اجازه سوءاستفاده از دشمنان را بگیرند.

 

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت ایثارگران با اشاره به نقش گفتمان میان احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب در حل مشکلات کشور، اظهار کرد: رسالت  خانه احزاب این است که دو جناح سیاسی کشور را گرد یکدیگر جمع کند تا درباره مهمترین مسائل روز کشور بحث و بررسی صورت گیرد.

وی افزود: خانه احزاب تنها محلی برای بیان مطالب صنفی نیست، بلکه باید منشوری تهیه شود که مجموعه احزاب خود را مطابق با قانون اساسی با مسائل کشور تطبیق بدهند.

شاکری تصریح کرد: لازم است تا مسائل ملی در خانه احزاب با حضور افرادی از دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرد.

دبیرکل جمعیت ایثارگران بیان کرد: احزاب باید با همدلی و انسجام برای حل چالش‌های کشور چاره‌اندیشی کنند که دشمنان فرصتی برای نفوذ و سوءاستفاده پیدا نکنند.

وی ادامه داد: نظام سلطه همواره سعی دارد تا در شکاف‌های کشورمان نفوذ پیدا کند و بنده معتقدم دلسوزان نظام در هر دو جناح حضور دارند و باید سعی کنند تا دست در دست یکدیگر برای حل چالش‌های اساسی کشور چاره‌اندیشی کنند.

شاکری تأکید کرد: آن دسته از جریان‌های سیاسی کشور که زیر چتر نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی هستند، اگر با یکدیگر وحدت و انسجام داشته باشند، می‌توانند حجم عظیمی از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر‌آب کنند.

وی اذعان کرد: اکنون هر دو جناح سیاسی بر سر این مسئله اتفاق نظر دارند که باید مشکلات اقتصادی کشور هرچه زودتر حل شده و مطالبات مردم پاسخ داده شود، لذا اگر ساز و کار تعریف شده‌ای برای گفتمان احزاب مشخص شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 

باشگاه خبرنگاران جواندیدگاهها بسته شده است.