تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)

تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)

مراسم تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه در مرقد مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

 

در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های ایشان تجدید میثاق کرده و بر ادامه راه شهیدان تأکید کردند.
در این مراسم که معاونان، مدیران کل و جمعی از کارکنان بنیاد حضور داشتند با قرائت فاتحه و اهدای تاج گل یاد و نام شهدا، امام خمینی (ره) و یادگار ایشان گرامی داشته شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی برگرفته از انقلاب اسلامی است و تشکیل آن با جمهوری اسلامی صورت گرفته است و بر همین اساس، این نهاد حضور در تمام برنامه‌های فرهنگی را تکلیف می‌داند.
سید منصور میرمرادی با اشاره به وظایف و مأموریت‌های بنیاد ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک وظیفه برای خود می‌داند و امروز که روز تجدید بیعت با امام راحل و آرمان‌های جمهوری اسلامی است، بنیاد خود را مکلف می‌داند به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از پیش اهمیت دهد.
وی با اشاره به حضور ایثارگران در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز خوشبختانه حضور فعال همه ایثارگران در حوزه‌های مختلف، نشان دهنده توجه و پایبندی این عزیزان به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است.
میرمرادی در ادامه با سپاس و قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران، گفت: یک روز وظیفه جامعه ایثارگری بر اساس ضرورت، تحکیم و حمایت از مرزهای جمهوری اسلامی بود و امروز نیز ایثارگران این افتخار را دارند که در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش محوری دارند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با اشاره به حضور در مرقد امام راحل و تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: امروز با امام راحل تجدید بیعت کردیم تا اعلام کنیم به تمام آرمان‌هایی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت متعهد هستیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی مانند ولایت فقیه که امام عزیزمان برای ایران اسلامی به ارمغان آورد را پاس می‌داریم.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.