بیانیه حزب الله لبنان در پی شهادت مجری عملیات ضد صهیونیستی نابلس

بیانیه حزب الله لبنان در پی شهادت مجری عملیات ضد صهیونیستی نابلس

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای جنایت صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن مجری عملیات ضد صهیونیستی نابلس را محکوم کرد.

 

به نقل از المنار، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای، جنایت وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن «احمد جرار» مجری عملیات ضد صهیونیستی نابلس را محکوم کرد.

حزب‌الله در این بیانیه، شهادت این مجاهد قهرمان را به خانواده وی، جنبش حماس و ملت فلسطین تسلیت گفت.

حزب‌الله تاکید کرد که عملیات‌های مقاومت و انتفاضه ملت فلسطین در همه شهر‌ها و استان‌های فلسطین ادامه خواهد یافت و سیل خون شهدا که این سرزمین پاک را آبیاری کرد، به یاری خدا نوید بخش پیروزی در آینده است.

این بیانیه می‌افزاید: خون شهید جرار همه وجدان‌های بیدار در جهان عربی و اسلامی را مورد خطاب قرار می‌دهد و از همه می‌خواهد که از مقاومت ملت فلسطین و انتفاضه آن‌ها حمایت کنند و انواع کمک‌های ممکن را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

نظامیان صهیونیست صبح روز سه‌شنبه احمد نصر جرار مجری عملیات استشهادی نابلس را پس از یک ماه عملیات تعقیب و گریز به شهادت رساندند.

احمد نصر جرار فرزند یکی از فرماندهان ارشد و شهید گردان‌های عزالدین قسام است که ماه گذشته میلادی یک حاخام صهیونیست را در شهرک حفات گلعاد در نزدیکی نابلس به هلاکت رساند.

از لحظه تصمیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در به‌رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تاکنون ۱۵ فلسطینی به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست و یا بر اثر حملات هوایی این رژیم به‌شهادت رسیده و صد‌ها تن نیز زخمی و یا دستگیر شده‌اند.

 

دفاع پرسدیدگاهها بسته شده است.