ساماندهی ۹۲ درصد گلزارهای استان کهگیلویه و بویراحمد

ساماندهی 92 درصد گلزارهای استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاکنون بیش از ٩٢ درصد گلزارهای شهدای این استان ساماندهی شده است، عنوان کرد: در حرکت ضربتی ساماندهی چهل گلزار شهدای تک‌مزاری در ایام الله دهه فجر انجام شد.

سید منصور موسوی در یاسوج با بیان اینکه شهدا الگوهای گرانمایه زندگی ما هستند، اظهار کرد: راه شهدا و درس گرفتن از اخلاق و عمل آنان راه سعادت را به ما نشان می‌دهد.
وی با بیان اینکه شهدا جهت حفظ مرز و ناموس کشور جانفشانی کردند بر لزوم تکریم مقام شامخ آنان و خانواده‌هایشان تاکید کرد و افزود: الگو گرفتن از زندگی شهدا ما را در ادامه راه آنان مصمم‌تر می‌کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه با اشاره به اینکه ساماندهی گلزارهای شهدا کوچکترین کاری است که می‌شود در راستای پاسداشت فرهنگ شهادت و ایثار شهدا انجام داد، تصریح کرد: روند ساماندهی گلزارهای شهدا در این استان تاکنون به خوبی صورت گرفته است.
موسوی هدف از ساماندهی گلزارهای شهدا را تجلی بخشیدن به اهداف والای آنان دانست و گفت: ساماندهی مزار شهدای استان جز در سایه همکاری و تعامل مسئولان امکان‌پذیر نبوده و باید همه ما دست به دست هم دهیم تا بستر لازم جهت اتمام ساماندهی گلزارهای شهدای فراهم شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد تک مزاری بودن و پراکندگی آنها در روستاها و مناطق عشایری این استان را از مهم‌ترین مشکلات موجود در زمینه ساماندهی گلزار شهدای استان عنوان کرد.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ٩٢ درصد گلزارهای شهدای استان ساماندهی شده است، عنوان کرد: در حرکت ضربتی ساماندهی چهل گلزار شهدای تک‌مزاری به اعتباری به مبلغ یک میلیارد تومان در دستور کار این نهاد در سراسر استان قرار گرفته بود که در ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.