«کورش سیرتی» جانباز ۷۰ درصد به خیل شهدا پیوست

«کورش سیرتی» جانباز 70 درصد به خیل شهدا پیوست

«کورش سیرتی» جانباز ۷۰ درصد از استان تهران روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

جانباز ۷۰ درصد «کورش سیرتی» پس از سال ها تحمل رنج ناشی از مجروحیت، روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه بر اثر سرطان ریه دعوت حق را لبیک گفت و به شهدا پیوست.
این شهید معظم ۲۷ فروردین ماه سال ۶۷ در ماووت عراق شیمیایی شد و بر اثر آن مدت ها با سرطان جنگید و سرانجام به دیدار معبود شتافت.
پیکر مطهر شهید سیرتی در جوار امامزاده آقا سید محمد در لاهیجان به خاک سپرده می شود. از این جانباز شهید دو دختر به یادگار مانده است.
ایثار

4 دیدگاه برای “«کورش سیرتی» جانباز ۷۰ درصد به خیل شهدا پیوست
 1. سیداحمدسلیمانی اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ در ۲۱:۰۱ -

  به نماینده مقام معظم رهبری ومعاون ریاست جمهور دربنیاد شهید وامور ایثارگران

 2. سیداحمدسلیمانی اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ در ۲۰:۵۶ -

  باسلام عرض ادب بنیاد فقط از درگذشت جانبازاان که دیگر چشم از این جهان نکبت می پوشند یادمی کند ودر آخرین لحظه جانباز سرافراز می می شوند اما جانبازانی که کمی هنوز نفس می کشند هیجکس به آنها اهمیت نمی دهند نامه درددلی فردی ازطرف من به بنیادتهران استان سمنان نوشته بود چند روز قبل به بنیاد شاهرود رفتم در محل بنیاد آقای افرسیابی ریس بنیاد مراصدازد گفت چرابه تهران نامه نوشتید گفتم من خودم ننوشتم کسی اطرف من نوشته گفت مشکلت چیست گفتم ازخبر گیریهای شما آیا می دانید من چگونه زندگی می کنم چه برمن وخانوده من گذشته ومی گذرد فرمود من چه کنم دیروز سمنان بودم گفتم بسیاری از جانبازان مشکل معشیعتی دارند اما درجواب یک توف هم کف دست من ننداختند به من بدهند من هم به شما می دهم گفتم در آستانه سال جدید هستیم اگر دستتان باز است مبلغی بلاعوض به من بدهید تاشرمنده زن وبچه هایم نباشم و دوم خواهشم درخصوص درصد جانبازیم است که عادلانه باید داده شود چند مجروحیتم رادرصد ندادند وسوم اینکه حق نگهداری که به همسرم می دهند خیلی کم است وچرا عیدی به مانمی دهندوچرا مارا به فروشگاه رفاع مث بعضی از جانبازان معرفی نمی کنند ودیگر اینکه فرزندم سیدحسین بدنش تابل می زند می ترکد وجای آنها سیاه می شود واین مدتهاست که ادامه دارد پزشکان می گویند اعتمال آن است که از شیمیایی پدر باشد شمارا بخداوند تاجایی که امکان دارد یاریم کنید درضمن این حرفها راکه گفتم منظورم شکایت از ریس بنیاد شاهرود نبود ایشان چند روز دیگر بازنشست می شودنباشد که از من حقیر دلخور شود. باتشکر ازلطف وعنایت شما تلفن ۰۹۱۹۳۷۳۰۳۸۶

  • مدیر سایت آزادگان ایران خبر اسفند ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۴ -

   سلام. جانا سخن از زبان ما میگوی. این مشکلات برای خیل عظیم جانبازان از جمله خودم هست باید با صبر ووو تا خدا کمکمان کند