کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم تدوین شد

کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم تدوین شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با بیان اینکه تدوین کتاب وصیت‌نامه شهدا به توصیه و درخواست آیت‌الله نوری بوده است، گفت: کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم در حال حاضر تدوین‌شده و جلد دوم آن نیز در آینده منتشر خواهد شد.

 

سردار سید جواد هاشمی ظهر امروز در حاشیه دیدار با آیت‌الله نوری همدانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تدوین کتاب وصیت‌نامه شهدا به توصیه و درخواست آیت‌الله نوری بوده  است، اظهار داشت: کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم  در حال حاضر تدوین‌شده است و جلد دوم آن نیز در آینده منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۶ هزار و ۶ شهید در استان قم وجود دارد، افزود: سه هزار و ۵۰۰ شهید را در شهدای گلزار، ۷۵۰ شهید در شیخان، ۴۵۰ شهید در گلزار شهدا و برخی دیگر از شهدا به‌صورت متفرقه در دیگر امام‌زاده‌ها آرامیده‌اند.

مدیرکل بنیاد شهید استان قم به تعداد شهدای مدافع حرم اشاره و تصریح کرد: استان قم دارای  ۴۶۴ شهید مدافع حرم است که نسبت به استان‌های دیگر بیشترین شهید مدافع حرم را  دارد.

وی با اشاره به برنامه‌های پایش سلامت جانبازان تصریح کرد: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای افزایش سلامت جانبازان برنامه‌هایی مختلفی ازجمله انجام آزمایش‌ها و غیره را در دستور کار خود قرار داده است، همچنین برگزاری بیش از ۷ هزار برنامه اردویی از دیگر برنامه‌هایی بوده که برای جانبازان انجام‌شده است.

تسنیمدیدگاهها بسته شده است.