طرح سپاس از علمـداران حماسه اجرایی شد

طرح سپاس از علمـداران حماسه اجرایی شد

مدیرکل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و فرارسیدن روز جانباز طرح «سپاس از علمداران حماسه» در سراسر کشور اجرایی شد.

 

حجت‌الاسلام حسن هنرمند ضمن گرامی داشت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، علمدار کربلا و روز جانباز اظهار داشت: با عنایت به اجرای موفق طرح سپاس از علمداران حماسه از سال ۹۲ تاکنون و دیدار ائمه جمعه محترم سراسر کشور با جانبازان، این طرح در سال جاری نیز اجرا شد.
وی افزود: حضرت ابوالفضل العباس (ع) علمدار کربلا در سخت‌ترین شرایط با بصیرت، مولا و امام خود را تنها نگذاشت تا اینکه به مقام جانبازی و قرب الی الله نائل آمد، این صحنه‌ها را در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدا، جانبازان و جوانان سرزمینمان دیده‌ایم و به چنین مردان ولایتمدار و بصیری افتخار می‌کنیم.
حجت‌الاسلام هنرمند خاطرنشان کرد: این طرح باهدف تکریم جانبازان و دلجویی از همسران و خانواده ایشان و قدردانی از همراهی آنان با جانبازان، توسط نمایندگان ولی‌فقیه و ائمه جمعه سراسر کشور به همراه مسئولین از طریق حضور در محل سکونت آنان به نمایندگی از مقام معظم رهبری و ابلاغ سلام معظم له به جانبازان در قالب طرح سپاس اجرایی شد.
وی در پایان گفت: در سال جاری ۹۴۹ نفر از ائمه جمعه در دیدارها حضور داشتند که از این تعداد ۷۶ نفر ائمه جمعه محترم اهل تسنن بودند و تاکنون ۲۷۰۰ دیدار در سامانه سجایا ثبت‌ شده است.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.