حقوق همه کارکنان، شاغلین و بازنشستگان تا قبل از عید فطر پرداخت می‌شود

حقوق همه كاركنان، شاغلین و بازنشستگان تا قبل از عيد فطر پرداخت می‌شود

سخنگوی دولت گفت: حقوق همه کارکنان، شاغلین و بازنشستگان با توجه به درصد افزایش صورت گرفته؛ تا قبل از عید فطر پرداخت می‌شود.

 

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی با اصحاب رسانه اظهار کرد: حقوق همه کارکنان، شاغلین و بازنشستگان با توجه به درصد افزایش صورت گرفته؛ تا قبل از عید فطر پرداخت می‌شود.

سخنگوی دولت افزود: در نیمه اول سال پاداش بازنشستگى کارکنان و فرهنگیان که در مجموع پنج هزار و چهارصد میلیارد تومان است، پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: ما با لب خندان پول‌های بازنشستگان را می‌دهیم تا نگویند دولت برای پول دادن به مردم عزا گرفته است. کاش توانایی دولت بود که همین الان بگویم امروز همه را پرداخت می‌کنیم اما محدودیت داریم، هیچ دولتی نیست نخواهد پول بازنشستگان را پرداخت نکند.

نوبخت گفت: تا تاربخ ٢٠ خردادماه ٢ میلیون و ۶٨۵ هزار تن گندم به ارزش ٣ هزارو ۵۶۵ میلیارد تومان از کشاورزان خریداری و از این مبلغ هزارو ٨٠٠ میلیارد پرداخت شده است.

سخنگوی دولت تصریح کرد: براى اولین بار ٢٨ هزار میلیارد تومان به طرح هاى عمرانى تخصیص داده شده است که بر اساس گزارش خزانه داری کل کشور ٣ هزار میلیارد تومان بصورت نقدى پرداخت شده و ٢١ هزار میلیارد تومان نیز بصورت اوراق توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه طبق نظام بانکى هر فردی که خواهان واردات کالا با ارز ۴۲۰۰ تومانی است، باید در ابتدا ثبت سفارش انجام دهد، گفت:تا ٢٠ خردادماه ١٠ میلیارد و ٩۵٩ میلیون دلار ارز از محل منابع بانک مرکزی با نرخ ۴٢٠٠ تومانى پرداخت شده است.

 

 

باشگاه خبرنگاران جواندیدگاهها بسته شده است.