رسیدگی بدون نوبت به درخواست خانواده ایثارگران درشهرداری رباط کریم

رسیدگی بدون نوبت به درخواست خانواده ایثارگران درشهرداری رباط کریم

مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم از رسیدگی بدون نوبت به درخواست خانواده ایثارگران درشهرداری رباط کریم خبر داد.

 

جعفر کهن، ‌در خصوص احیای روح معنوی در شهرداری رباط کریم با محوریت حفظ ارزش ها اظهار داشت: برنامه هایی در راستای رسیدگی بدون نوبت به درخواست های مراجعین ایثارگر و اجرای طرح هایی به منظور تکریم این قشر معزز بصورت ویژه در دستور کار شهرداری این شهرستان قرار دارد.

کهن در ادامه با بیان اینکه به دستور شهردار  سعی خواهد شد تا فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه به معنویات، ارزش‌ها و باورهای دینی باشد از تکریم ویژه مراجعین ایثار گر در شهرداری خبر داد و گفت : یکی از وظایف اصلی ما در قبال قشر معظم ایثار گر توجه به شان و منزلت این عزیزان است و به همین منظور برنامه های ویژه ای برای انجام امورات این عزیزان در کمترین زمان ممکن در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: به همین منظور جهت رسیدگی بهتر به درخواست های این عزیزان فرم ویژه مراجعین ایثارگر جهت پیگیری روند انجام مراحل اداری توسط این واحد طراحی شده است که موجب تسهیل در فعالیت های اداری خواهد شد.

مشاور شهردار رباط کریم در امور ایثارگران گفت: همچنین طی بخشنامه ای به همه حوزه ها و معاونت های شهرداری طرح تکریم ویژه مراجعین ایثار گر  ابلاغ شده است.

کهن در پایان ضمن تقدیر از توجه ویژه شهردار رباط کریم به ترویج روح معنوی و تکریم ویژه قشر معظم ایثارگر گفت: حوزه امور ایثارگران شهرداری رباط کریم براساس قوانین و بخشنامه های موجود درخواست های مربوط به امور ایثارگران و خانواده های ایشان را پیگیری خواهد نمود.

 

مهردیدگاهها بسته شده است.