محدودیت های ترافیکی نماز عیدفطر در پاکدشت فیروزکوه دماوند و پردیس

محدودیت های ترافیکی نماز عیدفطر در پاکدشت فیروزکوه دماوند و پردیس

فرمانده انتظامی شرق استان تهران محدودیت های ترافیکی نماز عید فطر در پاکدشت، فیروزکوه، دماوند و پردیس را اعلام کرد.

 

سردار عبدالرضا ناظری ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر و قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و روزه دار اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده مردم روزه دار شرق استان تهران در نماز باشکوه عید سعید فطر تمهیدات ترافیکی در شهرهای شرق این استان اعمال می شود.

وی گفت: به جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن نماز روز عید سعید فطر در پردیس که در بلوار «بصیرت» برگزار می شود، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۵:۳۰ روز عید سعیدفطر تا پایان مراسم در خیابان های منتهی به این بلوار اعمال می شود و مسیر جایگزین بلوار ولایت، خیابان ولایت و خیابان جانباز است.

ناظری ادامه داد: در شهر بومهن از توابع شهرستان پردیس نیز نماز عید فطر در خیابان سپاه برگزار می شود، که مسیر جایگزین خیابان شهید صارمی، خیابان صنعتگران، خیابان مخابرات و بلوار امام رضا(ع) است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: به جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان پاکدشتی محدودیت ترافیکی در تمامی معابر و ورودی های منتهی به مصلی نماز جمعه پاکدشت اعمال می شود و مسیر جایگزین میدان شهدای گمنام است.

وی گفت: در شهرستان دماوند نیز در ۴ مکان محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

ناظری ادامه داد: در شهر دماوند در خیابان مسجد جامع با مسیر جایگزین میدان «فرامه»،  شهر گیلاوند، دو راهی گیلاوند با مسیر جایگزین تقاطع گیلاوند، مسجدالرضا(ع) است.

وی افزود: در شهر آبسرد در مسجد جامع با مسیر جایگزین تقاطع مسجد جامع نیز شاهد محدودیت ترافیکی هستیم و در شهر رودهن در مسجد جامع با مسیر جایگزین بلوار مطهری این محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص شهرستان فیروزکوه نیز این گونه توضیح داد: محل برگزاری نماز سعید فطر در شهرستان فیروزکوه خیابان پاسداران است، که مسیر جایگزین بلوار ۴۵ متری خواهد بود.

ناظری از مردم مومن و ولایت مدار شرق استان تهران خواست به جهت تسهیل در رفت و آمد شهروندان حتی الامکان از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

 

مهردیدگاهها بسته شده است.