انجام ۵۹۶ دیدار با ایثارگران کهگیلویه و بویر احمد در ماه مبارک رمضان

انجام 596 دیدار با ایثارگران کهگیلویه و بویر احمد در ماه مبارک رمضان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام ۵۹۶ مورد دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان در ایام ماه مبارک رمضان در قالب طرح سپاس و با عنوان «طرح ضیافت» خبر داد.

 

سید منصور موسوی عصر روز گذشته سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ در حاشیه دیدار با سه خانواده شاهد و ایثارگر شهر یاسوج اظهار کرد: خون های پاک شهدا ضامن پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث حفظ امنیت و اقتدار نظام اسلامی است و تا زمانی که این روحیه در بین مردم باشد دشمن جرات تعرض به این سرزمین را ندارد و نقشه هایش در تمامی عرصه ها نقش بر آب است.
وی اضافه کرد: تکریم خانواده معظم شهدا موجب تقویت روحیه ایثار و احیا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. دیدار با این عزیزان روحیه خدمت رسانی را تقویت کرده و باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است.
وی عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان مجموعاً ۵۹۶ مورد دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس و با عنوان «طرح ضیافت» با بهره‌گیری از تمام امکانات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و ظرفیت سپاه فتح استان و با همراهی معاونین و مدیران ارشد بنیاد و این مجموعه‌ها انجام گرفت.
وی افزود: این دیدارها با رویکرد اصلی دیدار با والدین معظم شهدا، جانبازان، همکاران ایثارگر شاغل در بنیاد و ایثارگران بستری در بیمارستان صورت پذیرفت.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.