آیین افتتاح میز خدمت در بنیاد استان اردبیل برگزار شد

آیین افتتاح میز خدمت در بنیاد استان اردبیل برگزار شد

آیین افتتاح میز خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با سخنان مدیرکل بنیاد و با حضور جمعی از مقامات استانی برگزار شد.

 

یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان در آیین افتتاح میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تشکر و قدردانی از حضور جمعی از مقامات استانداری و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گفت: دولت محترم تدبیر و امید در راستای ارائه هرچه بهتر، آسان و روانتر خدمات به مردم عزیز میز خدمت را در دستور کار ادارات قرار داده و در این راستا بنیاد شهید و امور ایثارگران سال ها قبل با ایجاد و تعریف مرکز هاتف و امور مراجعین در سطح کشور پیشتاز انجام خدمات در میز خدمت بوده و دارای سابقه و تجربه ارزشمند است.
شاهی افزود: با عنایت به بخشنامه دولت محترم بنیاد استان به نحو احسن و اولی این دستورالعمل را اجرایی کرده و فرایند و سازوکارهای ارائه خدمات در میز خدمت آماده و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.
مدیرکل بنیاد خاطرنشان کرد: در آموزه های دینی ما رضایت مردم و ارزش گذاری برای وقت مردم و انجام امورات آنها در بهترین شکل ممکن از جایگاه والایی برخوردار است؛ نظریه اندیشمندان مدیریتی و تجربه بشر می رساند پایداری و ماندگاری نظام و دولت ها منوط به جلب رضایت مردم است و بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان نهاد مقدسی که عهده دار انجام امورات خانواده های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان عزیز است در انجام این مهم پیشقدم بوده و امیدواریم بتوانیم با جلب رضایت جامعه هدف خود رضایت خداوند متعال را به دست آوریم.
شاهی با تاکید بر اینکه با تمام توان اداری مصمم به اجرای میز خدمت هستیم تصریح کرد: جهت ارائه هرچه مطلوب خدمات به جامعه گرانقدر هدف و مراجعین عزیز با تجربه و زبده ترین کارشناسان خود را برای میز خدمت انتخاب کرده ایم و دیدار چهره به چهره مدیرکل و معاونین بنیاد استان نیز روزهای چهارشنبه در محل میز خدمت برگزار می شود.
گفتنی است میز خدمت در اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی در نظام اداری» به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان از عملکرد دستگاههای اجرایی، (اعم از ملی و استانی) که عهده دار ارائه خدمات به مردم هستند در تمام دستگاه های اجرایی راه اندازی می شود.
حسین زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل نیز در سخنانی از راه اندازی میز خدمت در بنیاد استان ابراز خرسندی کرد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران از اولین دستگاه های اجرایی استان اردبیل است که شاهد افتتاح میز خدمت در آن هستیم و این نهاد مقدس و عملکرد آن باید الگو برای دیگر دستگاه های اجرایی باشد.
وی در ادامه با کارشناسان میز خدمت بنیاد استان به گفتگو پرداخت و با خدمات قابل ارائه در میز خدمت و نحوه ارائه آن به جامعه هدف آشنا شد.
مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی و امور حقوقی استاندار، معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و کارشناسان فناوری و بودجه از میهمانان آیین افتتاح میز خدمت بنیاد استان بودند.

 

ایثاردیدگاهها بسته شده است.