امام خمینی را معیار اصلی تشخیص انقلابی از ضد انقلاب می‌دانم

امام خمینی را معیار اصلی تشخیص انقلابی از ضد انقلاب می‌دانم

در قسمتی از وصیت‌نامه شهید «ایرج دستیاری» آمده است: «من صداقت و پاکی امام خمینی را اصل مسلم می‌دانم و روش مبارزاتی او را بهترین روش تلقی می‌کنم، به همین خاطر او را به عنوان معیار اصلی تشخیص انقلابی از ضدانقلاب به حساب می‌آورم.»

 

شهید «ایرج دستیاری» در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۵۹ که به همراه برادر کوچک‌تر خود بیژن دستیاری و سرهنگ پاسدار حاج احمد سلحشورفر، مشغول کار گذاری مواد انفجاری در طول خط مرزی بود، که ناگهان بر اثر ریزش خاکریز، یکی از تله‌ها منفجر می‌شود و ایرج دستیاری به شهادت می‌رسد.

متن وصیت‌نامه شهید دستیاری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«من صداقت و پاکی امام خمینی را اصل مسلم می‌دانم و روش مبارزاتی او را بهترین روش تلقی می‌کنم، به همین خاطر او را به عنوان معیار اصلی تشخیص انقلابی از ضدانقلاب به حساب می‌آورم. گروه‌ها، سازمان‌ها و افرادی را که در سر راه او ایجاد موانع می‌کنند، دشمن می‌دارم و آن‌هایی را که صادقانه و خالصانه برای پیاده شدن اهدافشان تلاش می‌کنند دوست می‌دارم.

دورود بر امام خمینی و ملت ایران، پدر، مادر، برادر و خواهر شاید نامه یا حرف آخر من باشد؛ امیدوارم از من که به خاطر اسلام عزیز می‌جنگم ناراحت نباشید. اگر شهید شدم برای من گریه نکنید که من زنده هستم.

والسلام برادر ایرج دستیاری»

 

دفاع پرسدیدگاهها بسته شده است.