حکمت کارت ایثارگران به زودی توزیع می‌شود

حکمت کارت ایثارگران به زودی توزیع می‌شود

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد که تا اواخر هفته آینده حکمت کارت برای ایثارگران صادر و به‌ تدریج توزیع می‌شود.

 

 

محمود تبریزی، مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر توزیع «حکمت کارت» تا اواخر هفته آینده میان ایثارگران گفت: در پی امضای تفاهم‌نامه میان حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهیدی محلاتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و انجام ساز و کارهای اجرایی برای صدور حکمت کارت، مقرر شد تا اواخر هفته آینده حکمت کارت برای ایثارگران صادر و به‌ تدریج توزیع شود.

مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: این کارت برای تمام ایثارگران صادر خواهد شد؛ ولی در فاز نخست ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت می‌کنند می‌توانند از تسهیلات فروشگاه‌های اتکا و مراکز سیاحتی و هتل‌های طرف قرارداد وزارت دفاع به‌صورت اقساطی و با تخفیف بهره‌مند شوند.

وی در مورد اختصاص «حکمت کارت» برای ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت نمی‌کنند، گفت: مطابق توافقات انجام شده ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت نمی‌کنند نیز می‌توانند از تخفیفات این کارت استفاده کنند و پس از هماهنگی با دستگاه‌های محل خدمت خود، همانند دیگر ایثارگران تسهیلات «حکمت کارت» را دریافت خواهند کرد.

 

تسنیمپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *