همایش بزرگ الماس های درخشان/ تجلیل از هموطنان آزاده ارامنه

با حضور امیر دریادار سیاری و جمعی از مقامات کشوری و لشکری صورت می گیرد:

تجلیل از هم وطنان آزاده ارامنه در ویژه برنامه “الماس های درخشان”

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی مان، با میزبانی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۶؛ از هم وطنان آزاده ارامنه توسط امیر دریادار سیاری و جمعی از مقامات کشوری و لشکری تجلیل و تقدیر بعمل می آید.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۶ ، فرهنگسرای سرو؛ به مناسبت سالروز بازگشت سرافراز و پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی، مراسمی با عنوان «الماس های درخشان» ، با موضوع تجلیل و تقدیر از آزادگان عزیز اجرا می گردد.

بهنام خادم مدیر فرهنگی هنری منطقه ۶ و رئیس فرهنگسرای سرو با اعلام این خبر گفت: این مراسم با مشارکت و همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران، جشنواره سینمایی عمار، موسسه پیام آزادگان ، پایگاه اطلاع رسانی ازادگان ایران خبر و با همراهی شورای خلیفه گری ارامنه تهران و شمال در روز سه شنبه مورخ ۲۳ مرداد ماه سال ۹۷ از ساعت ۱۷ ؛ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای شفق برگزار می گردد.
وی ادامه داد: این نشست که با حضور بیش از یکصد نفر آزادگان عزیز به همراه خانواده های محترم شان برگزار می شود شامل بخش های مختلف و متنوعی از جمله اجرای گروه های فرهنگی و هنری، هم نوازی گروه موسیقی، خاطره گویی توسط آزادگان عزیز، رونمایی کتاب داوود علی اثر استاد شهریاری، اجرای استندآپ کمدی، تقدیر و تجلیل از عزیزان آزاده می باشد.
خادم در پایان گفت: در این مراسم مقرر است از آزادگان با ویژگی های خاص تجلیل به عمل آید. از جمله این ویژگی ها می توان به حضور آزادگان جانباز ارامنه همچون الکساندر کاسپاریانس، آرمان بندری، ادموند مددی، وازیک مددی، امیر علی مرادی جوانترین آزاده خلبان ، امیر فرزانه با تحمل طولانی ترین مدت اسارت از نیروی دریایی در برنامه اشاره نمود.
شایان ذکر است”امیر دریادار سیاری” رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، به عنوان سخنران و مدعو ویژه، کارن خانلری، نماینده محترم ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فرد، امامت جمعه موقت تهران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران و سعید اوحدی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حضور خواهند داشت.

علاقه مندان جهت حضور در این مراسم می توانند سه شنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۷ به فرهنگ سرای شفق واقع در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان ۲۱ ، بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *