کتاب اشعار شهدای خراسان جنوبی منتشر می‌شود

کتاب اشعار شهدای خراسان جنوبی منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه کار نقاشی دیواری از تصاویر شهدای استان را دوباره با قوت آغاز کرده و امیداوریم بتوانیم در گام نخست ۱۵ تصویر را نقاشی کنیم گفت: کتاب اشعار شهدای خراسان جنوبی نیز منتشر می‌شود.

 

حجت‌الاسلام عزیزی اظهار داشت: تاکنون هزار و ۲۰۰ نسخه از وصیت نامه‌های شهدا خراسان جنوبی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا برای کنگره شهدای استان در ۱۸ نسخه کتاب به چاپ برسانیم.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از اقدامات بنیاد شهید و امور  ایثارگران خراسان جنوبی در راستای برنامه‌ریزی برای کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی شناسایی شهدای شاعر استان است افزود: تاکنون تعداد زیادی از شهدای خراسان جنوبی که شعر گفته‌اند، شناسایی شده تا بتوانیم کتاب اشعار شهدای شهید استان را به چاپ برسانیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: یکی دیگر از برنامه‌های بنیاد شهید در خراسان جنوبی که تازه آغاز کرده‌ایم نقاشی دیواری از شهدای استان است که تاکنون تنها تصویر شهیدان فاضل و شهاب را به صورت نقاشی دیواری در سطح شهر داشتیم.

عزیزی افزود: کار نقاشی دیواری تصاویر شهدا را دوباره آغاز کرده‌ایم و تاکنون تصویر ۵ شهید به روی دیوار نقاشی شده و امیدواریم بتوانیم در این مدت تصویر ۱۵ شهید را بر روی دیوارهای شهر نقاشی کنیم.

وی با درخواست از مسئولان ادارات اظهار داشت: کار نقاشی دیواری از تصاویر شهدا کاری بزرگ است و بنیاد شهید به تنهایی نمی‌تواند آن را انجام دهد اگر ادارات مختلف با ما همکاری کنند و هر کدام در محل و نزدیکی اداره خود تصویر یکی از شهدا را تقبل کنند و کار را انجام دهند پروژه نقاشی شهدا زودتر انجام می‌شود.

تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *