زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی جانبازان بررسی شد

زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی جانبازان بررسی شد

زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی جانبازان در نشست مشترک مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بررسی شد.

 

نشست مشترک سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و حمید علی‌صمیمی رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین با موضوع بررسی زمینه‌های همکاری بین این دو مجموعه در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد کارگروه کارشناسی در خصوص بررسی راهکارهای خدمات‌رسانی شایسته به ایثارگران و توسعه و تعمیم ورزش در میان جانبازان معزز تشکیل و در نخستین قدم پیش‌نویس توافق‌نامه همکاری طرفین در این کارگروه تدوین و ارائه شود.
همچنین زمینه‌های حضور بنیاد شهید و امور ایثارگران در جشنواره فرهنگی و ورزشی ویژه جانبازان و معلولین که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار می‌شود مورد بررسی قرار گرفت.
در ادامه این جلسه در خصوص نحوه خدمات‌رسانی به جانبازان مدافع حرم بحث و تبادل نظر انجام شد و مقرر شد موضوع در کارگروه کارشناسی مشترک مطرح و پس از بررسی آمار، ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود، راهکارهای لازم در این زمینه ارائه شود.

 

ایثارپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *