نگاه متفاوت مردم به چالش «فرزندت کجاست؟» + تصاویر

نگاه متفاوت مردم به چالش «فرزندت کجاست؟» + تصاویر

فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به چالش «#فرزندت_کجاست؟» نگاه کرده‌ و پرداخته‌اند.

 

چند وقتی است که چالشی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به راه افتاده است تحت عنوان «#فرزندت_کجاست؟». این چالش از مقامات، مسئولان، وزیران و اعضای هیات دولت، نمایندگان مجلس و شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی مختلف دعوت کرده است، ضمن اینکه از محل سکونت فرزندشان خبر دهند از وضعیت تحصیلی و شغلی آن‌ها گفته و مردم را درباره شرایط فرزندانشان آگاه کنند.

این چالش به منظور شفاف‌سازی شرایط زندگی فرزندان مسئولان مختلف کشور در فضای رسانه‌ای و میان مردم به راه افتاده است. پاسخ‌های مسئولین به این چالش با واکنش‌های مثبت و منفی و حاشیه‌های بسیاری همراه بوده است.

اما فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به این چالش نگاه کرده‌اند و با مطرح کردن شرایط خانواده شهدا، سعی کرده‌اند به مسئولینی که در شرایط سخت اقتصادی جامعه، فرزندانشان را در شرایط رفاهی بالا و در بهترین شهرهای دنیا اقامت داده‌اند، تلنگر بزنند. نمونه‌هایی از واکنش مردمی به این چالش در ادامه قابل مشاهده است:

 

 

تسنیم

 پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *