جمعیت جانبازان با رییس‌جمهور و بنیاد درباره بیمه جانبازان مکاتبه می کنند

جمعیت جانبازان با رییس‌جمهور و بنیاد درباره بیمه جانبازان مکاتبه می کنند

در آخرین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان مقرر شد درباره مطالبه جانبازان پیرامون کوتاهی در رفع مطالبات جانبازان به ویژه ارجاع بیمه جانبازان به سازمان های مربوطه با رییس‌جمهور و رییس بنیاد امور ایثارگران مکاتبه شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی سومین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در دوره جدید فعالیت، با حضور ۲۲ تن از اعضای این شورا برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد نامه کمیته ایثارگران جمعیت جانبازان درباره تامین هزینه های درمانی پیش روی ایثارگران براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بازنشر شود.  همچنین مقرر شد طی نامه ای سرگشاده خطاب به رییس‌جمهور موضوع کوتاهی در رفع مطالبات جانبازان به ویژه ارجاع بیمه جانبازان به سازمان های مربوطه  توسط دبیرکل جمعیت جانبازان تنظیم و ارسال شود.

جمعیت جانبازان با رییس‌جمهور و بنیاد درباره بیمه جانبازان مکاتبه می کنند

از دیگر مصوبات این جلسه، حضور دبیران استانی در جلسات ماهانه شورای مرکزی جمعیت جانبازان برای ارائه گزارش بوده است که تعیین جزییات آن توسط کمیته تشکیلات و روش‌های جمعیت انجام خواهد شد.
موضوع تنظیم برنامه زمان بندی برای ملاقات اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز به تصویب رسید و کمیته امور ایثارگران مسوولیت انجام این ماموریت را بر عهده گرفت.
با تصویب شورای مرکزی جمعیت جانبازان مقرر شد تمام کمیته‌های فعال ذیل این جمعیت پس از بررسی مانیفست جمعیت پیشرفت و عدالت در موضوع «نو اصولگرایی»، دیدگاه خود را در این رابطه به صورت مکتوب ارائه کنند.
افزون بر این مقرر شد از این پس جلسات کمیته ترویج گفتمان انقلاب اسلامی با مسوولیت آقای احمد مومنی راد، کمیته روابط عمومی با مسوولیت آقای بهروز ساقی و کمیته فرهنگی اجتماعی با مسوولیت قدرت الله رحمانی به صورت مستمر تشکیل شود.

منبع : فاش نیوز


2 دیدگاه برای “جمعیت جانبازان با رییس‌جمهور و بنیاد درباره بیمه جانبازان مکاتبه می کنند
  1. حسن جانبازان درصد آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۲۲:۰۴ - پاسخ

    باسلام بیمه دی خیلی ضعیف عمل می‌کنه یابامراکز درمانی،داروخانه،آزمایشگاه،مطب پزشکان قراردادنبسته چون وقتی ما مراجعه میکنیم میگن قراردادنداریم ودارووهزینه هاراآزادپرداخت میکنیم وقتی هم فاکتورهزینه راببیمه میبریم بعدکم کردن بیست سی درصدبعدچهارماه پرداخت میکنن که این واقعأخیانت وظلمیست درحق خانواده شهدا و جانبازان پس کجاست آن طرح جامع خدمت رسانی به ایثارگران که از آن دم میزنن ومیزنیدخیانت بس است واین دزدیهابجایی نخواهیدرسیدازماگفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *