واگذاری ۱۵۰ واحد مسکونی در پیشوا به ایثارگران

واگذاری ۱۵۰ واحد مسکونی در پیشوا به ایثارگران

در نشست نصیری با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران شرایط واگذاری ۱۵۰ واحد مسکونی آماده تحویل در پیشوا به ایثارگران بررسی شد.

در این نشست که به منظور ثبت و ضبط خدمات مسکن واگذار شده به ایثارگران و یکسان شدن اطلاعات و تبادل و ارتقای خدمات به این عزیزان برگزار شد، در راستای مساعدت حداکثری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و واگذاری زمین به بنیاد شهید تصمیماتی اتخاذ کردند.

همچنین با توجه به اینکه تعداد زیادی از خانواده های شهدا و ایثارگران موفق به اخذ خدمات مسکن از بنیاد نشده اند درباره ارائه تسهیلات لازم در این زمینه و لزوم همکاری بیشتر بین بنیاد و راه و شهرسازی گف و گو شد.

علائی معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی و غفوری معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز در این نشست پس از طرح و بررسی موارد مورد نظر خود، طرفین در مورد تعیین تکلیف زمین وردآورد و شیوه ساخت زمین کوهک بحث و تبادل نظر کردند.

همچنین مقرر شد بنیاد تهران پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم برای ساخت، نسبت به شروع پروژه پس از انجام تشریفات قانونی اقدام نماید.

در پایان این نشست، اعطای وام و تسهیلات ارزان قیمت توسط بانکهای عامل به ایثارگران واجد شرایط، پرداخت تسهیلات برای خرید واحدهای مسکونی قدیمی و قولنامه ای، ایجاد شرایط مناسب برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فاقد مسکن و کمک به خانه دار شدن آنان با توجه به تورم در بخش مسکن، از جمله مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع : ایثاردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *