نشست مشترک رئیس بنیاد شهید، رئیس بیمه مرکزی و مدیرعامل بیمه دی

نشست مشترک رئیس بنیاد شهید، رئیس بیمه مرکزی و مدیرعامل بیمه دی

این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و مهندس محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی با موضوع بررسی طرح بیمه تکمیلی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل دفتر ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بیمه دی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی، لازم است مسائل موجود در قرارداد طرح جبران را مدیریت کنیم تا ان شاء اله گشایش به وجود آید. ضمن این که بنیاد شهید با تمام ظرفیت خود از اجرای بهینه این قرارداد حمایت می نماید.

رئیس کل بیمه مرکزی عملکرد بیمه دی در اجرای این قرارداد را مثبت توصیف کرد و افزود: این طرح، پروژه ای ارزشی و ملی به حساب می آید و از همین رو برای نظام از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار می رود در تمامی حوزه ها به صورت نظام مند این خدمت محقق شود.

همچنین مدیرعامل بیمه دی نیز ضمن تشکر از نگاه مثبت مجموعه بنیاد شهید و بیمه مرکزی به بیمه دی عنوان کرد: رویکرد شرکت بیمه دی این است که با ایجاد تعامل با بیمه مرکزی و جامعه سهامداری تلاش کند تا ضوابط اجرا شود و رضایت مندی در جامعه هدف محقق گردد.

مهندس کشاورز بیان داشت: از حجت الاسلام شهیدی سپاسگزاریم که با توجه به حساسیت این پروژه، از نزدیک آن را رصد می نمایند.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمه دی اظهار داشت: این قرارداد به موجب قانون ایثارگری (مصوبه مجلس) منعقد شده است و بر طبق بند الف ماده ۱۳ قانون مذکور، دولت به عنوان ضلع اصلی از سه ضلع این قانون، مکلف به تأمین اعتبار است. ضلع بعدی آن بنیاد شهید است که به عنوان بیمه گذار وظیفه تعیین شرح خدمات در قالب قرارداد و انعقاد آن با شرکت بیمه است و ضلع سوم آن نیز شرکت بیمه دی به عنوان بیمه گر این قرارداد است که افتخار دارد طی دو سال متوالی خدمات خود را به این قشر معظم ارائه نماید.

محمدرضا کشاورز در ادامه اظهار امیدواری کرد که این دیدار پیامدهای مؤثری داشته باشد ضمن اینکه از بیمه مرکزی تقاضا داریم با نگاهی غیر تجاری این قرارداد را یاری نماید.

در پایان این نشست کشاورز با ارائه گزاشی از فعالیت های بیمه دی تصریح کرد: شرکت بیمه دی در همه رشته های بیمه ای در حال فعالیت است و شاخص های آماری نشان دهنده عملکرد مثبت این مجموعه در سال های اخیر است. بیمه دی خود را متعلق به جامعه معزز ایثارگری می داند و به همین جهت تمام تلاش خود را برای حضور مؤثر در صنعت بیمه می نماید.

به نقل ازروابط عمومی و امور بین المللدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *