ارائه مشاوره حقوقی و وکالت رایگان به بسیجیان و ایثارگران

مشاوره حقوقی و وکالت رایگان به بسیجیان و ایثارگران

مدیریت حمایت قضایی ایثارگران دادگستری سپاه حضرت روح الله (ره) گفت: تمام خدمات مذکور به صورت رایگان برای ایثارگران، جانبازان، بسیجیان، کارکنان نیروهای مسلح و افرادی که مورد تایید سپاه روح الله (ره) باشند انجام می‌گیرد.

دانیال فقیهی مدیریت حمایت قضایی ایثرگران دادگستری سپاه حضرت روح الله (ره) بعد از تبریک به مناسبت حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: با حمایت دادگستری و ناحیه سپاه حضرت روح الله (ره) کارگروهی از حقوقدانان در بسیج کانون وکلای دادگستری و دفتر حمایت قضائی ایثارگران جهت حمایت از  مردم حدود دو ماهی است که تشکیل شده است.

وی ارشاد قضائی، مشاوره حقوق و قبول پرونده وکلات را از اهداف تشکیل این کارگروه برشمرد و گفت: تمام خدمات مذکور به صورت رایگان برای ایثارگران، جانبازان، بسیجیان، کارکنان نیروهای مسلح و افرادی که مورد تایید سپاه روح الله (ره) باشند انجام می‌گیرد.

این حقوقدان با استناد به ماده ۲۰۳ و ۲۰۴ استخدامی سپاه پاسداران افزود: کانون حقودانان بسیج دادگستری و دفتر حمایت ایثارگران به مراجع قضائی در تشخیص  افراد موثر موضوع  این آیین‌نامه از قبیل ارائه حقوق اسناد، املاک و اموال آن‌ها است.

وکالت رایگان

نماینده و مشاور حقوقی سپاه حضرت روح الله (ره) با بیان اینکه مدیریت حمایت قضایی سپاه حضرت روح الله (ره) آمادگی خدمات قضائی را به افراد مورد تایید سپاه در هر زمینه دارد اذعان کرد: افراد تحت پوشش می‌تواند از خدمات ارزنده این مجموعه به صورت رایگان استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: کانون بسیج حقوقدانان متشکل از نخبگان حقوقی است و این اتاق می‌توان بازوی بسیار خوبی برای دادگستری در کاهش پرونده‌های قضائی باشد.

منبع : تهران نیوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *