انتشار «سردار بی‌قرین»، ویژه نامه شهادت ابوحامد

انتشار «سردار بی‌قرین»، ویژه نامه شهادت ابوحامد

«سردار بی‌قرین»، ویژه نامه شهادت ابوحامد، فرمانده شهید لشکر فاطمیون بمناسبت سالگرد شهادت سردار شهید ابوحامد منتشر شد.

«سردار بی‌قرین»، ویژه نامه شهادت ابوحامد، فرمانده شهید لشکر فاطمیون بمناسبت سالگرد شهادت سردار شهید ابوحامد منتشر شد. این نشریه که کاری از گروه فرهنگی فائزون است در عناوین مختلفی همچون «اولین دیدار با فرمانده»، «اینجا میلیمتری به خدا نزدیک‌تر می‌شویم»، «رستگاری در یک قدمی اسرائیل» و «فاطمیون به روایت عماری‌ها» مطالبی را منتشر کرده است.

نسخه پی دی اف این نشریه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

شهید علیرضا توسلی معروف به ابوحامد از رزمندگان دوران جهاد در افغانستان بوده که سال‌ها پیش به همراه خانواده خود به ایران مهاجرت کرده و در مشهد مقدس زندگی می‌کرد.  فرمانده فاطمیون، سردار علیرضا توسلی اهل افغانستان ملقب به ابوحامد بود که سال ۹۳ بدون سر به سوی یاران شهیدش شتافت و توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. همسر ابوحامد با تکیه بر گزارشات همرزمان او معتقد بود که او با شلیک خمپاره از سرزمین‌های اشغالی و با آتش صهیونیست‌ها به شهادت رسیده است و داعشی‌ها بعد از عقب‌نشینی به سرزمین‌های اشغالی متواری شده بودند.

یکی از عملیات‌های مشترک ابوحامد و فاتح ماجرای تل قرین بود. تل قرین منطقه‌ای در سوریه است که موقعیت استراتژیک و حساسی دارد و این حساسیت به خاطر نزدیکی ۱۵ کیلومتری به مناطق اشغالی فلسطین است. وقتی تل قرین توسط رزمندگان فاطمیون آزاد شد، دشمن آشفته شد و تحمل این شکست برایش خیلی سنگین بود تا جایی که برای به دست آوردنش دست به عملیات‌های مختلفی زد. هرچند حدود ۱۷ شهید از رزمندگان فاطمیون برای حفظ این موقعیت منحصر به فرد جبهه مقاومت، جان خود را فدا کردند، اما اجازه ندادند دوباره این منطقه به چنگ تروریست‌ها بیفتد. نهایتا فاتح و فرمانده‌اش ابوحامد در حال و هوای ایام فاطمیه سال ۹۳، در تل قرین؛ ۱۵ کیلومتری حائل مرز اسرائیل  به شهادت رسیدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *