دستورالعمل پرداخت فوق‌العاده ایثارگری ماده (۵۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

دستورالعمل پرداخت فوق‌العاده ایثارگری ماده (51)

دستورالعمل پرداخت فوق‌العاده ایثارگری ماده (۵۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران (بخشنامه شماره ۳۵/۷۱۰ مورخ ۱۸/۱۰/۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش)

اداره کل آموزش و پرورش استان….

با سلام و احترام

تصویر نامه شماره ۱۹۴۳۱۳/۷۶۰ مورخ ۲۵/۹/۱۳۹۷ دفتر برنامه، بودجه و تأمین منابع در خصوص اجرای ماده (۵۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به پیوست ارسال و اعلام می‌دارد:

به استناد ماده (۵۱) قانون مذکور، کلیه دستگاه‌های اجرایی موظفند به شهدا و جانبازان (۲۵%) و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغی معادل بیست و پنج درصد حداقل حقوق کارمندان دولت را که هر سال توسط دولت تعیین می‌شود به عنوان فوق‌العاده ایثارگری به طور ماهانه پرداخت نمایند. لذا مقتضی است مطابق مفاد نامه دفتر مذکور نسبت به صدور احکام مستخدمین ایثارگران مشمول از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۱ (تحت عنوان فوق‌العاده ایثارگری ماده ۵۱) اقدام نمایند. لازم به ذکر است با عنایت به اعلام نظر امور مدیریت مشاغل و نظام‌های پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور، فوق‌العاده یاد شده در سایر فوق‌العاده‌ها بی‌تأثیر می‌باشد و مشمول کسور بازنشستگی نمی‌گردد. بدیهی است پرداخت امتیاز مذکور به آن دسته از کارکنانی که بعد از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۱ اشتغال داشته‌اند و بعد از آن بازنشسته شده‌اند نیز تا تاریخ اجرای حکم بازنشستگی بلامانع خواهد بود.

علی الهیار ترکمن

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورشدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *