۲۲ اسفند امسال با نام شهدای امنیت مزین شد

۲۲ اسفند امسال با نام شهدای امنیت مزین شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همکاران من در معاونت تبلیغات بنیاد شهید،  ۲۲ اسفند امسال را با نام شهدای امنیت مزین کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی در مراسم پاسداشت شهدا اظهار داشت:  امروز روز ۲۲ اسفند است و به مناسبت فرمان تاریخی امام خمینی (ره) که دستور دادند بنیاد شهید تاسیس شود از آن روز این تاریخ به نام روز شهید اختصاص داده شد.
وی گفت: بنیاد شهید از زمانیکه من مسئول خدمتگزاری ای نهاد شدم ، سالانه باتوجه به فرمان رهبر معظم انقلاب که فرمودند همیشه یاد شهدا را گرامی بداریم،  برنامه روز شهید را برگزار کردیم.
وی افزود : ۲۲ اسفند در حد کم و اندک میان مردم شناخته شده بود و امروز با تبلیغات و کارهایی که صورت گرفته است می توان گفت بالغ بر ۵۰ درصد مردم امروز با ۲۲ اسفند و روز شهید آشنایی دارند و دوستان ما در معاونت تبلیغات و آموزش به این نتیجه رسیدند که ۲۲ اسفند امسال را به نام شهدای امنیت نام گذاری کنیم و امروز از خانواده های افرادی که در رابطه با امنیت کشور به شهادت رسیدند از جمله ماموران نیروهای انتظامی، بسیج و اطلاعات که به عنوان امنیت به شهادت رسیدند، قدردانی می کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *