دفتر حمایت حقوقی بسیجیان و ایثارگران بهارستان اصفهان افتتاح شد

دفتر حمایت حقوقی بسیجیان و ایثارگران بهارستان اصفهان افتتاح شد

این دفتر به منظور معاضدت قضایی و مشاوره حقوقی و احقاق حق مردم و ایثارگران زیر نظر سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در جنوب اصفهان افتتاح شد.

صبح امروز جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در جمع رییس مجتمع قضایی و معاون و سرپرست  دادسرا شهر بهارستان، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج  امام حسین(ع) و سایر مسوولان اظهار کرد: دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران شهر بهارستان به منظور گسترش عدالت و مبارزه با جرم و اهمیت و تأثیر اقدامات مراجع قضایی در نحوه همکاری متقابل دستگاه های اجرای قانون و دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران تشکیل شده است.

سردار مجتبی فدا، با اشاره به وظایف و ماوریت های مشترک سپاه و دستگاه قضا گفت: یکی از اصلی ترین وظایف و ماوریت های ما حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است که مهم ترین آنها امانت داری، صداقت و درستی در عمل و مردم داری است که امیدواریم در راستای رسیدن به اهداف مشترک موفق باشیم .

وی هم چنین اضافه کرد: این دفتر فعالیت های خویش را در مجتمع قضایی شهر بهارستان داشته است اما با تلاش و تعامل بیشتر با مجموعه سپاه مستقر در شهر بهارستان ، امیدواریم هر دو مجموعه بتوانند ماموریت و وظایف خویش و هم چنین اجرای دقیق قانون به نحواحسن عمل کنند.

رییس مجتمع قضایی شهربهارستان نیز با برشمردن اهداف مشترک دو دستگاه، تصریح کرد: این دفتر کمک به حفظ حقوق ایثار گران می کند و هم چنین سبب انتقال تجارب و توانمندی ها بین دو مجموعه سپاه و دستگاه قضا می شود .

مجید مولوی با ابراز خرسندی از این تعامل خاطر نشان کرد: از دیگر محاسن این تعامل کمک به تامین پتانسیل نیروی انسانی معتمد و انقلابی و با تحصیلات مرتبط با امور حقوقی است ، با توجه به مراجعات روزانه و حجم کار زیاد مجتمع قضایی بهارستان می توانیم از این ظرفیت بهره مند شویم .

وی ادامه داد: تشکیل دفتر حمایت از ایثارگران موجب استحکام و تقویت تعاملات نیروی های نظامی با دستگاه قضا می شود و ما را در نیل به اهداف مشترک نظام انقلاب اسلامی محقق می سازد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان با برشمردن تاثیرات مثبت تشکیل ناحیه و حضور سپاه در شهر بهارستان و جنوب اصفهان اظهار کرد: از جمله برکات حضور سپاه منجر به کنترل و مدیریت خیلی از مسائل فرهنگی و اجتماعی شده است .

سرهنگ دوم پاسدار سید احمد قریشی، از تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثار گران ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشحالیم که بستری برای تعاملات هرچه بیشتر و اجرای ماموریت ها فراهم شده است و به زودی بسیج حقوق دانان و سایر اقشار را نیز تشکیل خواهیم داد.

منبع : آرمان اصفهاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *